حضور مدیر کل و کارکنان محیط زیست فارس در تجمع و راهپیمایی محکومیت جانیان رژیم صهیونیستی

عطا پورشیرزاد مدیر کل حفاظت محیط زیست فارس به همراه معاونان، مدیران و کارکنان محیط زیست این استان روز شنبه در تجمع و راهپیمایی محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی حضور یافت.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر حضور مدیر کل و کارکنان محیط زیست فارس در تجمع و راهپیمایی محکومیت جانیان رژیم صهیونیستی

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، کارکنان محیط زیست فارس در کنار راهپیمایان با "شعارهای مرگ بر آمریکا، مرک بر اسراییل، هم غزه هم لبنان، جانم فدای قرآن، هیهات من الذله" در میدان صحن مطهر حضرت شاهچراغ (ع) شیراز تجمع کردند و جنایت های رژیم صهونیستی و قتل عام مردم مظلوم غزه را محکوم و بر حمایت از فلسطینی‌ها تاکید کردند.

در جهان اسلام هر حرکت و جریانی علیه منافع امریکا تلاش کند، ان را ناشی از انقلاب اسلامی و مردم ولایتمدار ایران می دانند که بسیار ارزشمند است.امروز ملت فلسطین با تاسی از انقلاب اسلامی و ملت ایران، در سایه وحدت و توکل بر خدا، تلاش می کند به دنبال احیای حقوق خود باشد و استقلال و آزادی را بدست آورد.

تجمع کنندگان با اشاره به اینکه ملت فلسطین در ۷۰ سال گذشته ۱۳۰ هزار شهید و جانباز تقدیم نهضت خود کرده‌اند، اضافه کردند: رمز موفقیت جهان اسلام، اتحاد، انسجام و تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی است. همه کسانی که آمریکا و اسراییل را زمانی تطهیر می‌کردند، اکنون می دانند که آنان جنایتکارترین دولتمردان در جهان هستند، جرم مردم فلسطین چیست؛ آیا غیر از این است که از خاک و وطن خود دفاع می کنند.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر