روند بهبود در رفتار سازمانی جهاد کشاورزی فارس

رئیس گروه نوسازی و تحول اداری سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از برگزاری دوره های تخصصی مدیریت رفتار سازمانی برای بهبود و ارتقاء آن در این سازمان خبر داد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر روند بهبود در رفتار سازمانی جهاد کشاورزی فارس

به گزارش خبرنگاران گروه صنعت و تجارت گزارش خبر، فریده کبیری گفت: این دوره های تخصصی برای مدیران، معاونین، روئسای ادارات و مراکز جهاد کشاورزی در حال برگزاری است.

این مقام مسئول بیان کرد: دوره های مذکور بر اساس تفاهم نامه منعقده با سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس به صورت حضوری و هفتگی برگزار می شود.

کبیری با اذعان به اینکه برگزاری دوره های تخصصی مدیریت رفتار سازمانی از جمله عوامل شاخص های امتیاز آور در جشنواره شهید رجایی است، افزود: اجرای این دوره ها منجر به بهبود کارکرد مدیران در رشته های تخصصی کشاورزی نیز می شود.

وی با اشاره به اینکه دوره های مذکور در مرکز استان یا به صورت منطقه ای در شهرستان ها برگزار می شود، افزود: اولین مرحله از دوره های منطقه ای در سه شهرستان فسا، پاسارگاد و لار با عناوین متفاوت برگزار شده است.

رئیس گروه نوسازی و تحول اداری یادآوری کرد: در بیست و ششمین دوره از جشنواره شهید رجایی، سازمان جهاد کشاورزی استان فارس به عنوان دستگاه برتر در گروه تولیدی و خدماتی معرفی و رئیس این سازمان تقدیر شد.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر