رویدادهای ایده پردازی در مرکز نوآوری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد

رویدادهای ایده پردازی ویژه دانشجویان نوورود در مرکز نوآوری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز برگزار شد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر رویدادهای ایده پردازی در مرکز نوآوری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: مرکز نوآوری و شتابدهی حامیم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، با رویکردی نو و خلاقانه به موضوعات مختلف و با ارتباط گیری با نسل جدید با اجرای رویداد ایده پردازی در طرح مهرواره رویش، فعالیت خود را آغاز کرد.

حجت ‌الاسلام والمسلمین دکتر «حمید مقامی»، یکی از اهداف این مرکز را توانمندسازی حلقه های میانی دانشجویان در دانشگاه دانست و افزود: این مرکز با اجرای برنامه های مختلف با رویکرد شناختی جدید و تقویت بنیان فکری حلقه های میانی و همچنین تغییر نگرش آنها نسبت به نسل جدید، ایفای نقش می کنند.

او با بیان اینکه مهرواره رویش به همت معاونت فرهنگی دانشگاه و با همکاری مجموعه نهاد رهبری و کانون ها و تشکل های دانشجویی برگزار شد، افزود: این طرح با هدف ایجاد انگیزه، نشاط و یادگیری کار گروهی و همچنین شناخت روحیات افراد در اردوگاه علوم پزشکی در شهرستان کوار در سه مرحله برای بیش از ۸۰۰ دانشجوی نو ورود به صورت مجزا طی یک هفته برگزار شد.

این مقام مسوول با بیان اینکه رویدادهای ایده پردازی در طول سال تحصیلی، به صورت خلاقانه ادامه دارد، افزود: در این رویداد، دانشجویان از رشته های مختلف، به صورت گروهی و با حضور یک راهنما از روحانیون، مبلغین، کارشناسان فرهنگی مجموعه نهاد رهبری و یا فعالان دانشجویی، چالش هایی که در دانشگاه و یا خوابگاه با آن مواجه می شوند را مساله یابی و راهکارهای جالبی را در قالب رسانه ای ارایه دادند و در نهایت داوری و گروه های برتر معرفی شدند.

حجت ‌الاسلام والمسلمین مقامی با اشاره به اینکه این رویداد مورد استقبال دانشجویان نوورود قرار گرفت، عنوان کرد: این دانشجویان با گفت و گو و انجام بازی های هدفمند، مهارت برقراری ارتباط و کارگروهی را در یک فضای مناسب آموزش دیدند.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر