پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به مناسبت آغاز هفته بسیج

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با انتشار پیامی، فرا رسیدن آغاز هفته بسیج مستضعفان را گرامی داشت.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به مناسبت آغاز هفته بسیج

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، دکتر سید وحید حسینی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در این پیام با اشاره به انتخاب شعار «بسیج؛ امید ملت ایران» برای هفته بسیج مستضعفان سال جاری، از همکاری جامعه بسیجیان کشور با مجموعه سلامت در پیشبرد اهداف این حوزه قدردانی کرد.

در متن پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به این مناسبت آمده است:

از جمله دستاوردهای ارزنده انقلاب شکوهمند اسلامی، تحقق ایده غنی و همسو با آرمان های این انقلاب، برخاسته از بطن جامعه بود که در مفهومی مردمی، تحت عنوان بسیج مستضعفان، به فرمان حضرت امام خمینی(ره) بنیان یافت و این نهال نوپا، اکنون به مدد درایت رهبری فرزانه و با همت و عزم بسیجیان پرتلاش، در قالب درختی تنومند بالیدن گرفته که تمامی جامعه، از سایه سار آن بهره مند می گردند.

مجموعه ای توانمند که در طی سال های حیات انقلاب اسلامی، دستاوردهای ارزنده ای را برای جامعه به ارمغان آورده و مجموعه سلامت استان فارس نیز مفتخر است به بهره مندی از حضور بسیجیانی شایسته و پرتلاش که این روحیه جهادی و معنوی را در رفع چالش های سلامت و توسعه اهداف این حوزه، به ویژه در مناطق محروم به کار بسته اند. همکارانی ارجمند که با حضور دلگرم کننده خود در مواقع بحران، توانسته اند راهگشا و و امیدبخش باشند و بازویی توانمند برای مجموعه سلامت استان در تحقق رسالت خطیری که بر دوش دارد.

همزمان با آغازین روز هفته ملی بسیج مستضعفان که امسال با شعار «بسیج؛ امید ملت ایران» گرامی داشته می شود، قدردان اراده خالصانه و حضور صادقانه جامعه بسیجیان کشور در تعالی و بالندگی هرچه بیشتر میهن عزیزمان بوده و به ویژه همراهی شایسته این عزیزان با مجموعه سلامت استان را صمیمانه ارج می نهیم.

با آرزوی سلامت روزافزون برای بسیجیان ارجمند، امید است به مدد بهره مندی شما عزیزان از این روحیه معنوی و خدمتگزار، همواره شاهد اهتزاز پرچم افتخار و سعادت، بر فراز وطن عزیزمان باشیم.

::

مطالب مرتبط

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر