مسوول بسیج جامعه پزشکی استان فارس اعلام کرد:

برگزاری بیش از 200 برنامه در مراکز درمانی فارس در هفته بسیج مستضعفان

مسوول بسیج جامعه پزشکی استان فارس در آغازین روز هفته بسیج، از گرامیداشت این مناسبت در مراکز درمانی استان فارس با برگزاری بیش از 200 برنامه فرهنگی خبر داد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر برگزاری بیش از 200 برنامه در مراکز درمانی فارس در هفته بسیج مستضعفان

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، سرهنگ پاسدار «حسین صمصام» ضمن تبریک میلاد حضرت زینب (س) و فرا رسیدن هفته بسیج به آحاد کادر درمان، گفت: هر کسی دل در گرو انقلاب اسلامی دارد، بسیجی است، حتی اگر کارنامه بسیجی نداشته باشد و به فرموده ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای که فرمودند: «فرهنگ بسیجی یعنی خدمت جهادی، بی تظاهر، بدون انتظار و خستگی ناپذیر در میدان‌های مختلف. فرهنگ بسیجی یعنی خودش را در خطر ابتلای کرونا قرار دهد برای اینکه کرونایی‌ها را از خطر مرگ دور کند...»

او افزود: شعار هفته بسیج امسال «بسیج، امید ملت ایران» انتخاب شده که حضور بسیجیان در عرصه‌های مختلف از جمله خدمت رسانی در حوزه سلامت، محرومیت زدایی، سازندگی، سیل، زلزله و مواردی از این دست، مصداق بارز امیدآفرینی در میان مردم است.

مسوول بسیج جامعه پزشکی استان فارس ادامه داد: امروز الگوی بسیج به عنوان مولود انقلاب اسلامی؛ جهانی و فراگیر و تبدیل به فرهنگ مقابله با ظلم و استکبار شده است و مردم دنیا شاهد ایثارگری و فداکاری های کادر درمان بیمارستان های غزه در مقابل رژیم کودک کش اسرائیل هستند.

سرهنگ پاسدار «صمصام» در خصوص برنامه های پیش بینی شده برای گرامیداشت هفته بسیج نیز از برگزاری بیش از ۲۰۰ برنامه متنوع در مراکز درمانی استان از قبیل برگزاری یادواره شهدای سلامت، برگزاری رزمایش اردوهای جهادی سلامت محور به نیابت از شهدای سلامت استان فارس به ویژه شهیده مریم رحیمی به عنوان شهید شاخص بسیج جامعه پزشکی کشور، برگزاری اردوهای راهیان پیشرفت، برگزاری جشنواره فرهنگی هنری ورزشی شهدای سلامت و برگزاری جلسه هیات اندیشه ورز خبر داد.

او از همه بسیجیان جامعه پزشکی فارس خواست همانند حضرت زینب (س) در روایتگری واقعه عاشورا و راویان هشت سال دفاع مقدس، بسیجیان نیز مجاهدت های مجموعه بسیج در عرصه سلامت را در سطح جامعه روایت کنند و تاکید کرد: بیان این مجاهدت ها به پیشرفت انقلاب اسلامی و کشور عزیزمان ایران شتاب بیشتری می ‌دهد و مصداق عینی جهاد تبیین است.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر