در نخستین روز از المپیاد ورزشی بانوان کارمند وزرات بهداشت؛

درخشش بانوان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در المپباد ورزشی بانوان

بانوان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در نخستین روز از سومین دوره المپیاد ورزشی بانوان کارمند وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با موفقیت در چند بخش مسابقات شنا در رقابت با دیگر دانشگاه های علوم پزشکی کشور، خوش درخشیدند.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر درخشش بانوان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در المپباد ورزشی بانوان

به گزارش خبرنگاران گروه ورزش گزارش خبر، مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ضمن تبریک به جامعه بانوان ورزشکار دانشگاه گفت: بانوان ورزشکار دانشگاه در نخستین روز سومین دوره المپیاد ورزشی بانوان کارمند وزرات بهداشت موفق به کسب یک مدال طلا، پنج مدال نقره، یک مدال برنز و یک مقام چهارم شدند.

«امین دانشور» افزود: مدال طلای این مسابقات در رشته ۵۰ متر آزاد به «زهرا بحری» در گروه سنی ۴۵ تا ۴۹سال، مدال نقره در رشته ۲۵ متر پروانه به «زهره رجایی» در گروه سنی زیر ۳۰ سال، مدال برنز در رشته ۱۰۰ متر قورباغه به «زهرا اسکندری» در گروه سنی ۳۵ تا ۳۹ سال و مقام چهارم نیز به «لیلا مکرم» در گروه سنی 40 تا ۴۵ سال اختصاص یافت.

او ادامه داد: چهار مدال نقره نیز در رشته ۴×۵۰ متر آزاد تیمی با تلاش «زهرا اسکندری»، «لیلا مکرم»، «پریسا هوشمند» و «ثمین روحی بخش» رقم خورد.

دانشور با اشاره به حضور «لیلا زرآور» و «سلمه بهمن پور» به عنوان مربی و سرپرست تیم شنای بانوان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سومین دوره المپیاد ورزشی بانوان کارمند وزرات بهداشت گفت: سومین دوره المپیاد ورزشی بانوان کارمند وزرات بهداشت در خزرآباد ساری، از بیست و هفتم آبان آغاز شده و تا دهم آذر 1402 ادامه دارد.

به گفته مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در این المپیاد ورزشی، 10 ورزشکار در رشته شنا، 8 ورزشکار در رشته داژبال، 6 ورزشکار در رشته شطرنج، 14 ورزشکار در رشته والیبال، 6 ورزشکار در رشته تنیس روی میز، 7 ورزشکار در رشته آمادگی جسمانی، 6 ورزشکار در رشته بدمینتون به همراه مربی و سرپرست از دانشگاه علوم پزشکی شیراز شرکت کرده اند.

او اضافه کرد: هشت رشته ورزشی در قالب سه گروه، شامل گروه اول در رشته های «شنا، دارت و آمادگی جسمانی»، گروه دوم در رشته های «شطرنج و والیبال» و گروه سوم در رشته های «آمادگی جسمانی، تنیس روی میز و بدمینتون» در این دوره از المپیاد ورزشی بانوان کارمند وزرات بهداشت به رقابت می پردازند.

دانشور از دکتر «سید ابوالفضل هاشمی اصل» معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و مهندس «منصور فرزادفرد» مدیر امور پشتیبانی و رفاهی دانشگاه برای حمایت و پشتیبانی از حوزه ورزشی کارکنان دانشگاه نیز قدردانی کرد.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر