پیشرفت پروژه ۱۰۶ واحدی نهضت ملی مسکن امام شهر قیروکارزین و افق توسعه مسکن شهری

عباس نیا کارشناس مسکن شهری استان فارس و زینلی کارشناس بنیاد مسکن شهرستان قیروکارزین از روند پیشرفت فیزیکی پروژه ۱۰۶ واحدی نهضت ملی مسکن امام شهر شهرستان قیروکارزین بازدید کردند.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر پیشرفت پروژه ۱۰۶ واحدی نهضت ملی مسکن امام شهر قیروکارزین و افق توسعه مسکن شهری

به گزارش خبرنگاران گروه صنعت و تجارت گزارش خبر، هادی نجفی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان قیروکارزین در حاشیه این نشست بر لزوم شتاب بخشی به اجرای طرح 106 واحدی امام شهر تاکید کرد و گفت: اجرای این طرح افق توسعه مسکن شهری را در شهرستان روشن ساخته و امیدها برای تامین مسکن شهری را افزایش داده است.

نجفی اضافه کرد: نهضت ملی مسکن در شهرستان قیروکارزین ظرفیت های مناسبی برای تامین مسکن شهری ایجاد کرده است ، در شهرستان قیروکارزین شهرهای افزر ، قیر ، کارزین ، امام شهر ظرفیت های تامین نهضت ملی مسکن را دارند و کار تامین مسکن با جدیت ادامه دارد.

وی ، برخی از شاخص های توسعه روستایی را هم در این شهرستان برشمرد و افزود: بنیاد مسکن این شهرستان در حوزه عمران روستایی با هزینه کرد 22 میلیارد و 790 میلیون ریال گام هایی موثر در این راستا برداشته است ، این اعتبارات از محل اعتبارات استانی ، ملی و نفت و گاز تامین و پرداخت شده است.

نجفی در ادامه به تشریح اقدامات در حوزه عمران روستایی پرداخت و گفت: زیر سازی و آسفالت و بهسازی روستای اتحاد ، زیرسازی و آسفالت و تک لبه وکانیو و بهسازی روستای شارده ، زیرسازی و آسفالت و بهسازی روستای نهویه ، زیر سازی و بیس و اسفالت و بهسازی روستای باغنو افزر ، بیس و آسفالت روستای قلات ، بیس و آسفالت روستاهای چم کور، سرچاه، زین آباد و زیرسازی روستای نه تن در سال گذشته اجرا شده است.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر