3 هزارمتر مربع آسفالت مشارکتی در روستای هیرم شهرستان اوز با مشارکت بنیاد مسکن افتتاح شد

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اوز از افتتاح 3 هزارمتر مربع آسفالت مشارکتی در روستای هیرم این شهرستان با مشارکت بنیاد مسکن خبر داد و بیان داشت: این طرح با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال اجرایی شده است.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر 3 هزارمتر مربع آسفالت مشارکتی در روستای هیرم شهرستان اوز با مشارکت بنیاد مسکن افتتاح شد

به گزارش خبرنگاران گروه صنعت و تجارت گزارش خبر، امین کوهپیما ، اجرای طرح های بهسازی را اقدامی در راستای جلب رضایتمندی روستاییان دانست و گفت: این اقدامات عامل موثری در جهت کاهش مهاجرت ها و اخذ سهم عادلانه از توسعه در مناطق روستایی است.

کوهپیما با بیان اینکه در ۵۰ سال گذشته جمعیت روستایی از ۷۰ درصد به ۲۶ درصد کاهش یافته است، گفت: تنها راهکار مقابله با این پدیده توجه به اقتصاد و فعال‌کردن فعالیت‌های اقتصادی در روستا و همچنین ترویج فرهنگ تلاش و کوشش و ارزش‌آفرینی است.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان اوز ادامه داد: در کنار فعالیت های عمران روستایی و فرهنگ سازی برای استفاده بهینه از زیر ساخت ها ، آموزش، مؤلفه اصلی گسترش کسب‌وکارهای جدید در روستاهاست، باید جامعه روستایی را آموزش دهیم تا روستاییان به سمت کسب‌ و کارهای جدید باارزش افزوده بالا بروند و در این صورت است که مهاجرت به شهرها متوقف می شود.

کوهپیما با اشاره به این که عملکرد اصلی نظام حمایت، گسترش رفاه، محرومیت‌زدایی، ایجاد عدالت اجتماعی و سیاست‌های فقرزدایی است، گفت: برآیند فعالیت بنیاد مسکن می‌تواند منجر به توسعه و عمران روستایی شود.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر