استاندار فارس از مدیران بنیاد مسکن در چهار شهرستان فارس تقدیر کرد

استاندار فارس با اهدا لوح سپاس از خدمات مدیران بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان های آباده ، ارسنجان ، اقلید و زرین دشت تقدیر به عمل آورد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر استاندار فارس از مدیران بنیاد مسکن در چهار شهرستان فارس تقدیر کرد

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، در جلسه شورای مسکن استان فارس که با حضور مدیران کل در سالن شهید قاضی استانداری برگزار شد از مدیران نمونه بنیاد مسکن فارس در طرح نهضت ملی مسکن تقدیر بعمل آمد.

در این مراسم که با حضور معاون عمرانی استانداری، مدیران کل بنیاد مسکن، راه و شهرسازی و سایرمدیران کل دستگاههای اجرایی برگزار گردید از حمیدرضا عابدی مدیر بنیاد مسکن شهرستان آباده ، عزت الله محمودی مدیر بنیاد مسکن شهرستان ارسنجان ، محسن اسلامی مدیر بنیاد مسکن شهرستان اقلید و مهرداد کاوه مدیر بنیاد مسکن شهرستان زرین دشت بابت عملکرد چشمگیر در طرح نهضت ملی و جایگاه برتر استان تقدیر گردید.

حمیدرضا عابدی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان آباده در حاشیه این نشست با تقدیر ازحسن توجه استاندار فارس و حمایت های سید علیرضا حمیدی مدیر کل بنیاد مسکن استان اظهار داشت: شهرهای آباده ، ایزدخواست ، بهمن ، صغاد و سورمق در این شهرستان توان اجرای طرح های نهضت ملی مسکن را دارند و تا کنون در آباده مرکز شهرستان بیش از 12 هزار نفر نام نویسی کرده اند.

عزت الله محمودی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ارسنجان هم ازحسن توجه دکتر ایمانیه و مدیر کل بنیاد مسکن فارس تقدیر کرد و افزود: در ارسنجان بیش از 4 هزار و 300 نفر متقاضی طرح های نهضت ملی مسکن هستند و این طرح با تامین زمین مناسب در حال اجرا است.

محسن اسلامی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اقلید نیز اجرای طرح نهضت ملی مسکن را ظرفیتی برای خانه دار شدن اقشار مختلف دانست و گفت: در شهرهای اقلید ، حسن آباد ، دژکرد و سده این طرح ظرفیت اجرا دارد و تا کنون در اقلید بیش از 8 هزار و 800 متقاضی استفاده از طرح نام نویسی کرده اند.

مهرداد کاوه مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان زرین دشت نیز با تقدیر از مسوولان استانی گفت: شهرهای حاجی آباد ، دبیران و شهر پیر در این شهرستان ظرفیت اجرای طرح دارند و تا کنون بیش از 6 هزار و 300 متقاضی در مرکز شهرستان نام نویسی کرده اند.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر