با سیاست تولید و توسعه پایدار بر مبنای حفظ محیط زیست؛

برگزاری کارگروه ارزیابی اثرات زیست محیطی در فارس

کارگروه ارزیابی اثرات زیست محیطی فارس با تاکید بر تولید و توسعه پایدار بر مبنای حفظ محیط زیست در محل اداره کل حفاظت محیط زیست فارس تشکیل شد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر برگزاری کارگروه ارزیابی اثرات زیست محیطی در فارس

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، قاسم نهاوندی معاون محیط زیست انسانی اداره کل حفاظت محیط زیست فارس در این نشست با یاد آوری مولفه های اصلی ارزیابی زیست محیطی بیان کرد: محیط زیست با توجه به لزوم توسعه صنعتی و ایجاد اشتغال در استان فارس و کاهش بیکاری به عنوان ناظر بر اجرای طرح های صنعتی وظیفه دارد پایش آلودگی های صنعتی را در اولویت قرار دهد.

معاون محیط زیست انسانی اداره کل حفاظت محیط زیست فارس با تاکید بر اینکه توسعه پایدار در بخش‌های مختلف از جمله صنعت، معدن و بخشهای مرتبط با آن در صورت رعایت اصل حفظ محیط زیست قابل دفاع و همراهی است اضافه کرد: حفاظت از محیط زیست مهمترین اصل فعالیت های تولیدی و صنعتی است.

این مقام مسوول در ادامه با بیان اینکه موضوع تولید، اشتغال و صنعت مورد تاکید مسوولان عالی کشور و استان نیز است، گفت: مهمترین موضوع حفاظت از محیط زیست در راستای فعالیت های تولیدی و صنعتی است.

نهاوندی ادامه داد: حفاظت وصیانت از سلامت جامعه و مردم در موضوع آب و خاک و هوا که سه عنصر مهم سلامت انسان و زمین است در گرو فعالیت حفاظت محیط زیست است.

وی با اشاره به اهتمام در تشکیل نهادهای نظارتی ویژه با موضوع حفاظت محیط زیست در استان، اظهار کرد: از شاخصه های دوران تحول و تعالی توسع اقتصادی و اجتماعی توجه ویژه به استفاده از ظرفیت های مردمی و ظرفیت دستگاه ها و نهادها اعم از حاکمیتی و عمومی در راستای حفظ محیط زیست است.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر