اتاق سلامت در جهاد کشاورزی فارس راه اندازی شد

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از راه اندازی اتاق سلامت در ساختمان مرکزی این سازمان خبر داد و گفت: هدف از راه اندازی این اتاق بهبود سلامت کارکنان در دو بُعد جسمانی و روحی روانی است.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر اتاق سلامت در جهاد کشاورزی فارس راه اندازی شد

به گزارش خبرنگاران گروه صنعت و تجارت گزارش خبر، محمد محمدی در حاشیه افتتاح این اتاق سلامت بیان کرد: بر اساس یک برنامه زمانبندی که مستمر اطلاع رسانی می شود به طور متناوب پزشک آقا و خانم، روانشناس و مشاور تغذیه در این اتاق حضور خواهند داشت و به ارائه خدمت خواهند پرداخت.

این مقام مسئول با بیان اینکه دستگاه های اجرایی از سوی دانشگاه علوم پزشکی مکلف به ایجاد اتاق سلامت شده اند، اظهار کرد: سازمان جهاد کشاورزی استان فارس در این خصوص با توجه به اهمیت و ضرورت توجه به سلامت کارکنان، پیشرو شده و از اولین دستگاه های اجرا کننده این طرح در استان فارس به شمار می آید.

وی با اشاره به اینکه اتاق سلامت به دنبال پیشگیری از آسیب های در کمین نیروی انسانی به عنوان ارزشمند ترین سرمایه های سازمان است، افزود: بهبود کیفیت زندگی کارکنان، حل تعارضات خانوادگی، تربیت فرزند و به ویژه نوجوانان و پیشگیری، شناسایی و درمان افسردگی های در محیط کار از جمله مهمترین سر فصل هایی است که در اتاق سلامت دنبال می شود.

محمدی با بیان اینکه تعادل در زندگی و کار بر سلامت جسم و روان کارکنان تأثیر مستقیم و مثبتی دارد، ابراز کرد: راه اندازی اتاق سلامت می تواند کمک شایانی به ایجاد تعادل در زندگی و کار کارکنان کرده و به صورت غیرمستقیم سطح سلامت عمومی افراد را بالا ببرد.

گشایش اتاق سلامت در سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با حضور سید محسن قائمی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه، علیرضا واحدی پور قائم مقام رئیس سازمان و معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی، عبدالمجید رنجبر معاون بهبود تولیدات دامی، ناصر انصاری مدیر امور اداری، رفاه و پشتیبانی، فاطمه فروزان مدیر امور مالی و تعدادی دیگر از مدعوین برگزارشد.