معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت عنوان کرد:

عزم وزارت بهداشت برای رفع کمبودهای سلامت در مناطق کمتر برخوردار

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت از عزم این وزارتخانه برای رفع کمبودها و کاستی‌ های نظام سلامت مناطق کمتر برخوردار خبر داد و افزود: اقدامات قابل‌ملاحظه ای در جهت توسعه خدمات سلامت‌ محور کشور و گیلان انجام شده و لازم است با جهاد تبیین در راستای امید افزایی، اقدام شود.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر عزم وزارت بهداشت برای رفع کمبودهای سلامت در مناطق کمتر برخوردار

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، دکتر بهروز رحیمی در سفر به استان گیلان و در نشست هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر ضرورت رفتار کریمانه با منابع انسانی تأکید کرد و گفت: منابع انسانی از مهمترین سرمایه‌ های هر مجموعه ای هستند و دانشگاه ها باید در حد توان، ارائه خدمات رفاهی و پشتیبانی به منابع انسانی را در دستور کار خود قرار دهد.

وی اقدامات مسئولان دانشگاه علوم پزشکی گیلان را بیانگر یک کار گروهی جهادی دانست و گفت: باید اقدامات ارزشمند نظام سلامت در گیلان را جهادی تبیین کرد. جنس کار مسئولان دانشگاه علوم پزشکی گیلان تلاش توأمان با آرامش است و عملکردها نشان می‌دهد مسئولان دانشگاه علوم پزشکی گیلان اهل کار و تلاش گروهی و البته جهادی هستند.

گفتنی است دکتر رحیمی، معاون وزیر بهداشت در سفر به استان گیلان از بیمارستان در دست احداث 400 تختخوابی مجتمع دانشگاهی لاکان، مرکز مراقبتی پدافند غیرعامل(سوله بحران)، دانشکده پزشکی در دست احداث و همچنین دانشکده‌های مستقر در این مجتمع دانشگاهی و همچنین چندین مرکز و پروژه عمرانی بهداشتی و درمانی این استان بازدید کرد.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر