معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در حاشیه نمایشگاه روایت خدمت:

توجه همه سازمان ها به رسالت اصلی خود در جهاد تبیین

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت ضمن تاکید بر جهاد تبیین و ارائه گزارش دقیق و لحظه‌ای به مردم از خدمات دولت و نظام در حوزه سلامت، رسالت اصلی وزارت بهداشت را خدمات بی‌منت و ۲۴ ساعته به مردم عنوان کرد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر توجه همه سازمان ها به رسالت اصلی خود در جهاد تبیین

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، دکتر بهروز رحیمی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه بازدید از غرفه وزارت بهداشت در نمایشگاه روایت خدمت در گفت وگو با خبرنگار وبدا اظهار داشت: اطلاع رسانی دقیق و لحظه ای به مردم یکی از ضرورت‌های امروز و رسالت و تکلیف همه است و باید خدمات خادمان مردم در دولت و نظام به مردم تشریح شود.

وی با تاکید بر اینکه در حوزه سلامت به دلیل ارتباط لحظه ای و ۲۴ ساعته ای با مردم، امر اطلاع‌رسانی ضروری است، افزود: نمایشگاه ها فرصت بزرگی برای بازگو کردن دستاوردها بوده و همه باید به رسالت اصلی خود در جهاد تبیین توجه داشته باشند.

دکتر رحیمی خاطرنشان کرد: در جهاد تبیین نیاز است که فعالیت ها و اقدامات به مردم بازگو شود تا سبب پمپاژ امید در جامعه شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت تاکید کرد: رسالت وزارت بهداشت ارائه خدمات بی منت، ۲۴ ساعته و کریمانه به مردم است.