انتقاد شدید امام جمعه لامرد به مسوولان آبفای فارس :

برای رفع مشکلات آب لامرد مسوولان استانی اقدام کنند

آزاد امام جمعه لامرد گفت: مسوولان استانی و شهرستانی نسبت به رفع مشکل بحران آب در شهرستان تلاش ها را دو چندان کنند که این یک مطالبه جدی و ضروری است.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر برای رفع مشکلات آب لامرد مسوولان استانی اقدام کنند

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، اولین نمازجمعه ماه مبارک رمضان که به امامت حجت الاسلام محمدجواد آزاد امام جمعه لامرد در مصلی الغدیر این شهر و با حضور گسترده مردم و نمازگزاران روزه دار لامردی برگزار شد به استفاده بهینه از این ماه مبارک دعوت کرد و گفت: باید جان و‌دلمان را در این بهار فطرت به خداوند نزدیک تر کنیم و از فرصت به جود آمده بهره ها ببریم.

وی به سالروز رحلت حضرت خدیجه (س) در دهم ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: این شخصیت یک شخصیت بی نظیری است که در آن زمانی که در بین اعرب، زن جایگاهی نداشت ایشان با حرکات و رفتارش چنان الگویی از خود به جا گذاشت که می توان از ایشان بعنوان الگوی یک زن اسلامی مناسب به جامعه معرفی کرد و باید گفت در این زمینه کم لطفی کرده ایم.

وی با بیان این موضوع که بهار قرآن و بهار طبیعت باهم عجین شده و باید بهره ها برد تصریح کرد: باید از مادران شهدا الگوپذیری کرد و الگوهای موفقی در ذیل این انقلاب فرزندانی را تربیت کرده که جهان به حال آنها غبطه می خورد و زن در غرب ابزاری برای سیاست های نظام سرمایه داری است.

حجت الاسلام آزاد تصریح کرد: باید از این غفلت و جهالت به وجود آمده که بعضاً خانواده ها با آن دست و پنجه نرم می کنند و دشمن از آن سواستفاده می کند این جایگاه باعظمت را با نگاه دینی به جامعه معرفی کنیم تا در این شرایط آخرالزمان موفق باشیم.

امام جمعه لامرد به سخنان مقام معظم رهبری در مورد نامگذاری شعار سال، رشد تولید و مهار تورم اشاره داشت و بیان کرد: دولت مردمی آیت الله رییسی تعداد زیادی از شرکت ها را که روبه تعطیلی و یا در حال تعطیل بودند راه اندازی کردند و خیلی از جوانان که بی کار شده بودند دوباره مشغول به کار شدند و با توجه به آمارها رشد تولید خوبی داشته ایم.

وی افزود: مهار تورم کاهشی بوده اما در اقتصاد جامعه و سفره مردم چنان تغییری ایجاد نشده و برای رسیدن به آرامش اقتصادی باید نظارت ها را بیشتر کرد و سیاست های اقتصادی طوری مهار شود تا چالش ها و تلاطم ها ایجاد نشود.

خطیب جمعه لامرد که در آخرین نمازجمعه سال ۱۴۰۲ خطبه را ایراد می کرد به اتفاقات فلسطین اشاره کرد و گفت: با برنامه هایی که اسراییل و آمریکا برای فلسطین دارند حال و روز خوبی ندارند و حاکمان کشورهای اسلامی باید نگاه ها و توجهات بیشتری نسبت به موضوع فلسطین داشته باشند.

وی تصریح کرد: یقینا جریان مقاومت با نگاه های دینی و نمازهایی که در مساجد و مسجد الاقصی خوانده می شود فشارهای اسراییل بیشتر خواهد شد و حاکمان دینی باید تدبیر بیاندیشند.

امام جمعه لامرد گفت: امسال از باران و رحمت الهی بی بهره بودیم و این مسله آب باید مرتفع شود و تابستان سختی در پیش داریم و تلاش هایی توسط مسوولان این امر درحال انجام است.

وی تاکید کرد: اگر بعضی از امتیازاتی که در زمینه آب متعلق به مردم بوده توسط مسوولان انجام نشود و کم کاری صورت بگیرد و در ماه مبارک رمضان به سرانجام نرسانند یقینا بعد از ماه مبارک بعنوان یک مطالبه جدی پی گیر خواهیم شد و با وجود مشکل آب در شهرستان بویژه در حاشیه شهر شرایط سختی در پیش داریم صدای مردم را درآورده است.

وی ادامه داد: مسوولین استانی و شهرستانی نسبت به موضوع آب شهرستان لامرد تلاش جدی تری داشته باشند.

در نمازجمعه باشکوه امروز لامرد از احمد قائدی مسوول گروه جهادی احرار (آزادسازی زندانیان غیرعمد) که مقام اول کشوری را کسب کرده بود توسط امام جمعه لامرد تقدیر شد.

همچنین، به شش نفر از افرادی که برای گسترش ساخت حرم امام حسین (ع) «صحن حضرت زینب(س)» در کربلای معلی با ستاد عتبات و عالیات همکاری داشته اند سند افتخار و تربت پاک حرم امام حسین(ع) تقدیم شد.

همچنین، با درایت و تیزبینی امام جمعه لامرد، در بین الصلاتین حرکت ارزشمندی برای رفع کدورت ها و ایجاد پیوند اجتماعی و انس و محبت بین مردم توسط نمازگزاران مصافحه و معانقه (روبوسی) صورت گفت.

::

مطالب مرتبط

پروفایل خبری کسب و کارهای منتخب

بارسانه های گزارش خبر

با رسانه ها

تیم خبری گزارش خبر

گروه حفاظتی پاس

روابط عمومی گروه پاس

تیم تامین حفاظت سازمان ها و اشخاص

سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

برترین شرکت سرمایه گذاری تخصصی معدن و صنایع معدنی

گروه پیشرانان پیشرفت ایران

گروه پیشرانان پیشرفت ایران

بزرگترین پروژه های صنعتی کشور

دبستان پسرانه غیردولتی نهال اندیشه

دبستان نهال اندیشه

آموزش و تربیت علمی و کاربردی دانش آموزان

آهن و فولاد غدیر ایرانیان

آهن و فولاد غدیر ایرانیان

تامین آهن اسفنجی تولیدکنندگان فولاد در کشور

آکادمی تخصصی حسابداری بهشتی

آکادمی تخصصی حسابداری بهشتی

آموزش تخصصی دوره های حسابداری

شرکت تجلی معادن و فلزات

تجلی توسعه معادن و فلزات

نخستین شرکت پروژه محور در بازارسرمایه

رپورتاژ آگهی تریبون

تریبون

انتشار گسترده محتوا در رسانه گزارش خبر

روابط عمومی بانک آینده

روابط عمومی بانک آینده

بانک پیشرو در اقتصاد کشور

گروه سرمایه گذاری غدیر

گروه سرمایه گذاری غدیر

بزرگترین هلدینگ چندرشته ای در بازارسرمایه

سرآمد نوین

سرآمد نوین

پیشرو در نرم افزار های تخصص مالی بورس

وکیل اول

وکیل اول

پروانه وکالت ۲۵۸۰۱ کانون وکلای مرکز

بانک قرض الحسنه مهر ایران

بانک قرض الحسنه مهر ایران

تأمین مالی در چهارچوب تسهیلات قرض الحسنه

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

میلاد فرخ پور

میلاد فرخ پور

فعال حوزه انفورماتیک

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

صدیقه طباطبایی

صدیقه طباطبایی

خبرنگار تحلیلی گزارش خبر

مهدی آشتیانی فرد

مهدی آشتیانی فرد

خبرنگار اختصاصی خبرگزاری گزارش خبر

وحید حاج سعیدی

وحید حاج سعیدی

فعال رسانه ای در استان گلستان

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها