امام جمعه لامرد:

مطالبات بر زمین مانده شهرستان دنبال شود

امام جمعه لامرد خواستار شد: نماینده مردم با همفکری تمامی سلایق باید مطالبات بر زمین مانده شهرستان را با جدیت تمام دنبال کنند.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر مطالبات بر زمین مانده شهرستان دنبال شود

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، حجت الاسلام محمدجواد آزاد امام جمعه لامرد در خطبه های نمازجمعه این هفته لامرد که در مصلی الغدیر این شهر برگزار شد اظهار کرد: مردم این منطقه در انتخابات مجلس و خبرگان رهبری همت کردند و پای صندوق های رای حاضر شدند و این نشان از بلوغ سیاسی این مردم است.

وی گفت: با این مشارکت حداکثری، مردم منطقه لامرد و مهر نشان دادند که تا پای جان، پای این نظام و انقلاب و آرمان های امام و خون شهدا هستند.

وی بیان کرد: شور رقابت انتخاباتی در منطقه را شاهد بودیم و انتخابات اصلا مدیریت شده نبود و آنطوری که بعضاً از سوی رسانه های معاند می گفتند اینطور نبود.

خطیب جمعه لامرد ضمن انتقاد نسبت به بعضی بداخلاقی ها در ایام انتخابات تاکید کرد: هیچ یک از این بداخلاقی ها نه شرع، نه قانون و نه مردم ما می‌پسندند که متاسفانه در این انتخابات اتفاق افتاد.

وی بیان کرد: بعد از انتخابات، رقابت ها باید تبدیل به رفاقت شود و در این شهر نیاز به همصدایی داریم و در تمدن شیعه در تمامی عرصه ها بویژه فرج امام زمان به آن نیازمندیم.

حجت الاسلام آزاد گفت: پس از انتخابات باید این دسته بندی های سلیقه ای تمام شود و نباید به این موضوعات دامن زد و همه باید در کنار هم در راستای تمدن نوین اسلامی قدم برداریم.

وی با بیان اینکه با فداکاری نیروهای اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی، انتخابات امنی برگزار شد و مراجع قانونی تایید کردند اظهار کرد: باید به سیره شهدا نگاه کنیم و راه شهدا را ادامه دهیم زیرا شهدا کار خدا را انجام دادند و یکی از راه های مقام شهادت همین است که کار خدا زمین نماند.

خطیب جمعه لامرد ادامه داد: یکی از تکالیف روزمره ما که ماه مبارک رمضان هم در پیش داریم حضور میهمانان نوروزی است که ما بعنوان میزبان هستیم و نباید روزه خواری در شهر اتفاق بیافتد و این منکر است که حد و حدود آن در قانون و در شرع مشخص شده است.

وی افزود: یکی از امتحانات الهی که باید به آن توجه کرد واجب شرعی است که نباید روی زمین بماند بلکه باید به آن عمل کرد زیر واجب الهی است و نباید ترک شود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی گفت: از امورات مسلم و واجب نباید ترک شود و امربه معروف همانند نماز واجب عینی است و بر تک تک ماها واجب است اما در جامعه همه منتظرند کسانی دیگر این را انجام دهند.

امام جمعه لامرد در ادامه ضمن تشکر و قدردانی از نامزدهای انتخاباتی تصریح کرد: به منتخب مردم شهرستان های لامرد و مهر جناب آقای دکتر سیدموسی موسوی تبریک عرض می نماییم و از هم اکنون ایشان نماینده کل سلایق مردم دو شهرستان است و هیچ کس نسبت به این موضع خدشه ای ندارد.

وی افزود: نمانیده مردم همانطور که بی ریا و مخلصانه کارهای شهرستان را به پیش می بردند نیاز است که همه نخبگان در کنار نماینده قرار بگیرند و جلساتی تشکیل شود و مطالبات زمین مانده برای شهرستان را با جدیت تمام به پیش ببرند.

وی افزود: خوشبختانه در این دوره سه نماینده از این منطقه به مجلس راه یافته آمد که افتخار بزرگی است و با سرعت بیشتری خیلی از موضوعات منطقه را به پیش ببرند که با همفکری می توان به پیش برد.

وی در پایان ضمن قدردانی از مردم در کمک به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان اظهار کرد: همه مردم همت کنند و در این کار خیر شریک شوند تا همنوعان ما از این بحران عبور کنند.

پروفایل خبری کسب و کارهای منتخب

بارسانه های گزارش خبر

با رسانه ها

تیم خبری گزارش خبر

گروه حفاظتی پاس

روابط عمومی گروه پاس

تیم تامین حفاظت سازمان ها و اشخاص

سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

برترین شرکت سرمایه گذاری تخصصی معدن و صنایع معدنی

گروه پیشرانان پیشرفت ایران

گروه پیشرانان پیشرفت ایران

بزرگترین پروژه های صنعتی کشور

دبستان پسرانه غیردولتی نهال اندیشه

دبستان نهال اندیشه

آموزش و تربیت علمی و کاربردی دانش آموزان

آهن و فولاد غدیر ایرانیان

آهن و فولاد غدیر ایرانیان

تامین آهن اسفنجی تولیدکنندگان فولاد در کشور

آکادمی تخصصی حسابداری بهشتی

آکادمی تخصصی حسابداری بهشتی

آموزش تخصصی دوره های حسابداری

شرکت تجلی معادن و فلزات

تجلی توسعه معادن و فلزات

نخستین شرکت پروژه محور در بازارسرمایه

رپورتاژ آگهی تریبون

تریبون

انتشار گسترده محتوا در رسانه گزارش خبر

روابط عمومی بانک آینده

روابط عمومی بانک آینده

بانک پیشرو در اقتصاد کشور

گروه سرمایه گذاری غدیر

گروه سرمایه گذاری غدیر

بزرگترین هلدینگ چندرشته ای در بازارسرمایه

سرآمد نوین

سرآمد نوین

پیشرو در نرم افزار های تخصص مالی بورس

وکیل اول

وکیل اول

پروانه وکالت ۲۵۸۰۱ کانون وکلای مرکز

بانک قرض الحسنه مهر ایران

بانک قرض الحسنه مهر ایران

تأمین مالی در چهارچوب تسهیلات قرض الحسنه

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

مهدی آشتیانی فرد

مهدی آشتیانی فرد

خبرنگار اختصاصی خبرگزاری گزارش خبر

وحید حاج سعیدی

وحید حاج سعیدی

فعال رسانه ای در استان گلستان

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها