در راستای اشتغالزایی صورت گرفت؛

بهره برداری از کارگاه اشتغال اقتصاد مقاومتی در لامرد

بهره برداری از یک کارگاه اشتغال، اقتصاد مقاومتی طی آیینی با حضور فرمانده سپاه فجر فارس آغاز شد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر بهره برداری از کارگاه اشتغال اقتصاد مقاومتی در لامرد

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، در راستای اقتصاد مقاومتی و به منظور ایجاد اشتغالزایی یک کارگاه مشاغل خانگی با حضور سردار یدالله بوعلی فرماندهی سپاه فجر فارس واقع در شهرک هجرت شهر لامرد با هزینه ای قریب به ۲میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار دفاع پرس از لامرد، هزینه ای که قرارگاه محرومیت زدایی سپاه لامرد جهت تجهیز و راه اندازی این کارگاه تولیدی اختصاص داده ۷۵میلیون تومان بوده، که ۷۵میلیون تومان دیگر آن نیز از محل کمک ها و خودیاری های خیرین و مردم بوده است.

خرید تجهیزات این کارگاه؛ که شامل سبزی خردکن، سبزی خشک کن، و آسیاب برقی برای پخت معجون می باشد توسط قرارگاه محرومیت زدایی سپاه خریداری شده است.

گفتنی است: در این کارگاه ۱۰نفر به صورت مستقیم، و بیش از ۲۰نفر به صورت غیرمستقیم مشغول به کار شده اند که درآمد حاصل از این کار در امورات عام المنفعه هزینه خواهد شد.

در حاشیه بهره برداری از کارگاه اقتصاد مقاومتی ناحیه سپاه لامرد سردار بوعلی فرماندهی سپاه فجر استان فارس از کارگاه تولیدی خیاطی تعاونی شمیم وابسته به مجتمع فرهنگی فاطمیه لامرد نیز بازدید نمودند.

باتوجه به نیازمندی ها و تجهیز این مجموعه تولیدی از مقام ارشد سپاه استان درخواست تزریق مالی در این راستا داشتند که فرماندهی سپاه فجر فارس نیز دستور پرداخت تسهیلات از طریق بسیج سازندگی سپاه لامرد به این کارگاه تولیدی البسه اسلامی داده شد.

پیش از سخنان سردار بوعلی، سرهنگ پاسدار سیدمحمود جعفری فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد اظهار کرد: هدف بسیج خدمت به محرومان است و در این راستا هر کوشش و تلاشی برای محرومان صورت گیرد خورسندیم زیرا بسیج از بتن مردم است.

وی افزود: همانطوری که بسیج در مسائل علمی کشور با تکیه بر وجه اسلامی و انقلابی الهام بخش می باشد در بحث سازندگی و گروه های جهادی پیش رو است.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر