استاندار در آئین بهره‌برداری از مجموعه ورزشی شهید سلیمانی مهر گفت:

تاکید بر توسعه متوازن و متعادل شهرستان های مهر و لامرد

دکتر ایمانیه در آیین بهره برداری از سالن ورزشی شهید سلیمانی شهر مهر، گفت: توسعه متوازن و متعادل دو شهرستان لامرد و مهر مدنظر و مورد تاکید است.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر تاکید بر توسعه متوازن و متعادل شهرستان های مهر و لامرد

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، محمد هادی ایمانیه که در قالب دومین دور از سفرهای شهرستانی خود، عصر امروز به شهرستان مهر سفر کرده بود، با حضور سردار بوعلی فرماندهی سپاه فجر استان فارس، و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی از سالن ورزشی چند منظوره شهید سلیمانی این شهر بهره‌برداری کرد.

استاندار فارس در این آئین ضمن گرامیداشت یاد شهدای جبهه مقاومت، کارزار میان حق و باطل را همیشگی عنوان کرد و گفت: از تلاش های فرماندهی سپاه فجر استان و ناحیه مقاومت شهرستان مهر سپاسگزارم؛ سپاه همواره در کنار وظایف و رسالت ذاتی خود، در حوزه مسئولیت اجتماعی و ایجاد شادی و نشاط مردم خوش درخشیده است.

وی، انجام مسئولیت اجتماعی توسط سپاه پاسداران را بی نظیر عنوان کرد و گفت: رحمت خداوند بر بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران که سپاه را بنیان گذاشت و این نهاد نیز همواره در مسیر رفع محرومیت و ایجاد رفاه برای مردم گام برداشته است.

دکتر ایمانیه از همراهی و همکاری شرکت آلومینیوم جنوب نیز تقدیر کرد و گفت: این پروژه که سال ها برای تکمیل، با تاخیر مواجهه بود، با کمک شرکت آلومینیوم جنوب، تکمیل و امروز به بهره داری می رسد و در خدمت مردم خونگرم، مهمان نواز و همراهان همیشگی انقلاب اسلامی این شهرستان قرار می گیرد.

وی با تاکید بر اینکه امکان ورزشی می بایست بصورت عادلانه در اختیار بانوان و دختران نیز قرار گیرد، اظهار داشت: در اکثر پروژه های ورزشی که افتتاح می شود تاکید دارم، حداقل یک روز در میان خانم ها بتوانند از مجموعه ها استفاده کنند لیکن استقبال بانوان از مجموعه های ورزشی، در افزایش اختصاص ساعت استفاده نیز موثر است.

نماینده عالی دولت در فارس از تلاش‌های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، ائمه جمعه شهرستان، فرماندار و فرمانده سپاه مهر قدردانی کرد و گفت: توسعه متوازن و متعادل دو شهرستان مهر و لامرد همواره مورد تاکید مقامات و مسئولین این شهرستان ها بوده است.

وی در پایان تصریح کرد: شادی و نشاطی که جوانان و نوجوانان با استفاده از این سالن خواهند داشت بی شک، برای همه افرادی که همت کردند تا این مجموعه ورزشی تکمیل و مورد استفاده مردم قرار گیرد، اجر و پاداش اخروی خواهد داشت.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر