استاندار فارس در حاشیه جلسه شورای اداری شهرستان‌های لامرد و مهر:

فراهم شدن زیرساخت‌های لازم برای سرمایه‌گذاری شهرستان لامرد و مهر

نماینده عالی دولت در فارس: تمام زیرساخت های لازم از جمله آب، برق و گاز برای سرمایه‌گذاری در شهرستان‌های لامرد و مُهر فراهم است.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر فراهم شدن زیرساخت‌های لازم برای سرمایه‌گذاری شهرستان لامرد و مهر

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، محمد هادی ایمانیه سه شنبه در جریان سفر به لامرد و مُهر در حاشیه جلسه شورای اداری این دو شهرستان افزود: از جمله در منطقه ویژه اقتصادی لامرد که به عنوان عسلویه دوم در کشور شناخته می‌شود زیرساخت‌ها برای سرمایه‌گذاری‌های جدید به ویژه در بحث صنایع پایین دستی مهیا است.

وی ادامه داد: همچنین با توجه عبور خط انتقال آب خلیج فارس از شهرستان لامرد، شرایط برای سرمایه گذاری در زمینه صنایع آب بر مانند پتروشیمی و فولاد نیز در این شهرستان وجود دارد.

22 مصوبه رهاورد سفر به لامرد و مُهر

استاندار فارس گفت: سفر امروز 22 مصوبه برای لامرد و مُهر به دنبال داشت که اجرایی شدن و تحقق آنها کمک بسیاری به توسعه و پیشرفت این 2 شهرستان خواهد کرد.

دکتر ایمانیه افزود: در سفر نخست به لامرد و مُهر (بهمن ماه 1400) نیز 33 مصوبه برای این 2 شهرستان داشتیم که تاکنون افزون بر 70 درصد آنها اجرایی شده است.

وی ادامه داد: ظرف 2 سال گذشته تلاش شده که مشکلات روستاهای این 2 شهرستان به ویژه در زمینه تامین آب آشامیدنی، برق، گاز و اجرای آسفالت معابر تا حد زیادی مرتفع شود و در ادامه نیز تلاش خواهیم کرد که باقیمانده مشکلات را نیز حل و فصل کنیم.

استاندار فارس، با اشاره به بازدید از پروژه نهضت ملی مسکن شهرستان لامرد هم گفت: به رغم اینکه این پروژه هم اینک از وضعت خوبی برخوردار است اما ضرورت دارد که روند اجرای آن شتاب بیشتری گیرد تا یکی از امیدهای مردم به دولت سیزدهم یعنی تامین مسکن آنها محقق شود.

دکتر ایمانیه، همچنین در خصوص وضعیت پروژه های ورزشی شهرستان های لامرد و مُهر نیز گفت: پروژه‌های متعدد ورزشی این 2 شهرستان در بحث ساخت، تکمیل و تجهیز با مشکلاتی مواجه هستند که می کوشیم این مشکلات و موانع رفع شوند.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر