معاون سیاسی استاندار بوشهر تاکید کرد:

ضرورت مقابله جدی با مسئله حاشیه نشینی در استان بوشهر

معاون سیاسی استاندار بوشهر بر لزوم مقابله جدی با پدیده حاشیه نشینی در استان بوشهر تاکید کرد.

اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر ضرورت مقابله جدی با مسئله حاشیه نشینی در استان بوشهر

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، اکبر پورات در نشست شورای اجتماعی استان بوشهر اظهار داشت: در راستای ازدواج آسان و فرزندآوری برنامه و اقدامات ارزشمندی از سال گذشته تاکنون در استان صورت پذیرفته و در همین جهت دستگاه‌های مرتبط با این بخش‌ها باید همکاری و حمایت لازم داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تصریح کرد: همچنین در خصوص پیشگیری از بیماری‌های خاص و کنترل بیماری ایدز در استان آموزش و اطلاع رسانی لازم توسط صدا و سیما و رسانه‌ها صورت گیرد و سازمان‌های مرتبط نیز با دانشگاه علوم پزشکی همکاری نمایند.

ارتقای کیفیت آرد و نان

وی بر ارتقای کیفیت آرد و نان در نانوایی‌ها و بازدید مستمر از کارخانه‌های آرد در بحث کیفی سازی تاکید کرد و افزود: در همین راستا بازدید از سیلوهای گندم در استان منظم انجام می‌شود و دانشگاه علوم پزشکی، صمت، جهاد کشاورزی و غله باید نسبت به کیفی سازی نان مصرفی اقدامات لازم انجام دهند و نظرات جامعه و متخصصین این حوزه در راستای ارتقای کیفیت آرد و نان گرفته شود.

پورات گفت: برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی باید به صورت مداوم در سطح استان برگزار شود و در این برنامه‌ها با استفاده از نیروهای تخصصی و کاردان شاهد نتایج مثبت باشیم که انتظار می‌رود دستگاه‌های فرهنگی برای این امر مهم پیشگام شوند.

وی با اشاره به پدیده حاشیه‌نشینی که از معضلات اساسی است بیان کرد: باید در این زمینه متناسب با شرایط هر منطقه برای رفع این معضل اقدامات اساسی صورت گیرد که تاکنون اقداماتی در سطح استان صورت گرفته است ولی باید با راهکارهای اساسی معضلات اجتماعی از جمله حاشیه‌نشینی، طلاق و اعتیاد را در جامعه کاهش دهیم.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر