معاون عمرانی استاندار بوشهر خبر داد:

۳۵۱ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه های ورزشی در استان بوشهر اختصاص یافت

معاون عمرانی استاندار بوشهر از تخصیص ۳۵۱ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه های ورزشی در استان بوشهر خبر داد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر ۳۵۱ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه های ورزشی در استان بوشهر اختصاص یافت

به گزارش خبرنگاران جامعه گزارش خبر، محمدهادی رستمیان عصر یکشنبه در بازدید از طرح های ورزشی استان بوشهر اظهار داشت: تکمیل پروژه های نیمه تمام حوزه ورزشی در شهرستان های ده گانه مورد تاکید قرار دارد.

معاون عمرانی استاندار بوشهر از تخصیص ۳۵۱ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه های ورزشی در استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: با تلاش و پیگیری های مکرر صورت گرفته، ۳۵۱ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی، استانی و مسئولیت‌های اجتماعی صنایع وابسته به وزارت نفت برای تکمیل طرح‌های مختلف ورزشی استان بوشهر مصوب شد.

یاسر جمالی مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز به پاداش ورزشکاران مدال‌آور استان بوشهر در بازی‌های پاراآسیایی اشاره کرد و اظهار داشت: به دارندگان ورزشکار پارا آسیایی استان بوشهر مدال نقره 70 میلیون تومان و مدال برنز 50 میلیون تومان جوایز نقدی اختصاص یافت.

وی با بیان اینکه قبل از اعزام ورزشکاران استان بوشهر به رقابت‌های پاراآسیایی ماهانه حقوق پرداخت شده است گفت: مبلغی که به این ورزشکاران پرداخت شد در کشور بی‌سابقه بود و ‌ورزشکاران دارای سهمیه پاراالمپیک از آنان تا برگزاری مسابقات پاراالمپیک حمایت می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر اختصاص زمین مسکونی را از دیگر حمایت‌ها به ورزشکاران پاراآسیایی و المپیکی دانست و بیان کرد: از استاندار بوشهر درخواست واگذاری زمین و یا واحد مسکونی در قالب نهضت ملی به این ورزشکاران از سوی استاندار بوشهر شد که مورد موافقت قرار گرفته است.

جمالی از اشتغال این ورزشکاران خبر داد و تصریح کرد: برای اشتغال این ورزشکاران با پیگیری و حمایت استاندار بوشهر کارگروه تخصصی تشکیل می‌شود تا مشکل اشتغال این ورزشکاران به ویژه مدال‌آوران برطرف شود.

وی خدمت سربازی ورزشکاران مدال‌آور در رقابت‌های آسیایی و جهانی را مورد اشاره قرار داد و اضافه کرد: با نیروی انتظامی استان بوشهر موافقتنامه منعقد می‌شود، ‌ورزشکاران که دارای مدال‌های بین‌المللی، آسیایی و جهانی هستند خدمت سربازی آنان تحت پوشش قرار گرفته شود و در زمان خدمت سربازی ورزش حرفه‌ای آنان ادامه داشته باشد تا آینده این ورزشکاران دچار خدشه نشود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر به اعتبارات عمرانی در حوزه طرح‌های ورزشی پرداخت و خاطرنشان کرد: امسال 150 میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی و ملی مصوب شده که با تخصیص آن تحول مهمی در توسعه زیرساخت‌ها ایجاد می‌شود.

جمالی از تصویب اعتبار عمرانی از محل مسئولیت‌های اجتماعی خبر داد و بیان کرد: 201 میلیارد تومان از محل مسئولیت‌های اجتماعی وزارت نفت به طرح‌های ورزشی استان بوشهر مصوب شده است.

وی ادامه داد: در مجموع امسال 351 میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی، استانی و مسئولیت‌های اجتماعی صنایع وابسته به وزارت نفت مصوب شده که با تخصیص آنها تحول مهمی در حوزه طرح‌های عمرانی ورزشی ایجاد می‌شود.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر