نگاه وزیر اقتصاد در خصوص دلایل لغو مجمع بانک آینده

وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره علت تأخیر در برگزاری مجمع بانک آینده، گفت: با توجه به معرفی اعضای جدید هیئت‌مدیره بانک، باید پاسخ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت می‌شد تا بتوانیم جلسه مجمع بانک را برگزار کنیم؛ اکنون منتظر پاسخ بانک مرکزی در این خصوص هستیم تا بعد از آن مجمع‌ عمومی بانک آینده را برگزار کنیم.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر نگاه وزیر اقتصاد در خصوص دلایل لغو مجمع بانک آینده

به گزارش خبرنگاران گروه اقتصاد گزارش خبر، وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره علت تأخیر در برگزاری مجمع بانک آینده، گفت: با توجه به معرفی اعضای جدید هیئت‌مدیره بانک، باید پاسخ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت می‌شد تا بتوانیم جلسه مجمع بانک را برگزار کنیم؛ اکنون منتظر پاسخ بانک مرکزی در این خصوص هستیم تا بعد از آن مجمع‌ عمومی بانک آینده را برگزار کنیم.

سید احسان خاندوزی در جمع خبرنگاران درباره موضوع عرضه محصولات ساختمانی در بورس خاطرنشان کرد: بحث محصولات ساختمانی توسط ستاد اقتصادی دولت تعیین تکلیف شد و مقرر شده تا این محصولات همچنان از طریق بورس عرضه شوند.

خاندوزی گفت: با هدف رفع ایرادات در خصوص نحوه عرضه محصولات ساختمانی در بورس کالا قرار بر این شد که کارگروه مشترکی شامل دو وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت و راه و شهرسازی و همچنین سازمان بورس و اوراق بهادار ایجاد شده و ایرادات برطرف شود.

وی ادامه داد: وزارت راه و شهرسازی در مورد فرایند عرضه فولاد و سیمان در بورس کالا چند نکته دارد که در این کمیته بررسی خواهند شد.

منبع:ایرنا

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر