استاندار بوشهر:

آغاز طرح توسعه سه بندر استان بوشهر

استاندار بوشهر از آغاز طرح توسعه سه بندر این استان جنوبی ایران خبر داد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر آغاز طرح توسعه سه بندر استان بوشهر

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، احمد محمدی زاده دوشنبه شب در بازدید از طرح توسعه بنادر استان اظهار داشت: توسعه بنادر از اولویت های اساسی مدیران استان است و برای رشد اقتصاد دریاپایه اهتمام جدی داریم.

وی افزود: برای طرح توسعه سه بندر مصوبه گرفته ایم که توسعه بندر گناوه از ابتدای سال، کلنگ زنی شده و طرح توسعه بندر دیلم و بندر ریگ نیز به زودی عملیاتی می شود.

استاندار بوشهر با بیان اینکه در حوزه آب، درمان و راه کارهای بزرگی در استان در حال انجام است به طرح های سدسازی پرداخت و اظهار داشت: سدهای باغان و اخند آبگیری شدند و سدهای دالکی و دشت پلنگ نیز تا پایان سال آینده آبگیری می شوند.

محمدی زاده به طرح های حوزه درمان پرداخت و گفت: از ۶۰ سال پیش تا شروع دولت سیزدهم، مجموعا ۱۵۰۰ تخت بیمارستانی در استان داشتیم که در دولت سیزدهم ۵۰۰ تخت جدید مجهز و استاندارد در بخش دولتی اجرایی شده است.

وی اضافه کرد: بیمارستان ۱۶۰ تخت‌خوابی جایگزین فاطمه زهرا (س) در بوشهر، بیمارستان ۲۰۰ تخت‌خوابی برازجان و ۵۶ تخت‌خوابی بیماری های خاص از پیشرفت قابل قبولی برخوردارند.

استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: علاوه بر این طرح ها، بخش خصوصی نیز طرح های ارزشمندی در حوزه درمان اجرایی و عملیاتی کرده که ظرفیت تخت های استان را افزایش می دهد.

محمدی زاده گفت: همچنین یک بیمارستان ۲۰۰ تخت‌خوابی برای شهرستان کنگان مصوبه گرفته ایم که امیدوارم با تامین اعتبارات مورد نیاز، اجرایی شود.

وی از فعال شدن آزادراه بوشهر شیراز خبر داد و تصریح کرد: تکمیل این آزادراه، علاوه بر ایمنی مسیر، موجبات کاهش مسیر نیز می شود.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر