طرح صنایع تبدیلی کشاورزی در شهرستان کوار به بهره برداری رسید

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کوار از افتتاح طرح صنایع تبدیلی کشاورزی با نام شرکت توسعه هور پالیز در چهارمین روز از هفته دولت خبر داد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر طرح صنایع تبدیلی کشاورزی در شهرستان کوار به بهره برداری رسید

به گزارش خبرنگاران گروه صنعت و تجارت گزارش خبر، عبدالرسول جوکار گفت: افتتاح طرح صنایع تبدیلی هور پالیز ، با حضور محمد هادی ایمانیه استاندار فارس، عبدالعلی رحیمی مظفری نماینده مردم شریف کوار ، سروستان و خرامه درمجلس شورای اسلامی، رضا افلاطونی معاون وزیر جهادکشاورزی و رئیس سازمان امور اراضی کشور، مجتبی دهقان پور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، سعید خانی فرماندار شهرستان کوار و دیگر مسئولین شهرستانی در روستای فتح آباد شهرستان کوار برگزار گردید.

طرح مذکور متعلق به ابوالفضل حمیدی می باشد و در زمینه تولید انواع عرقیات گیاهی،شربت و بسته بندی اسانس خوراکی فعال می باشد.

این طرح در زمینی به مساحت 1500 مترمربع، پس از اخذ مجوزات لازم و با اعتبار بالغ بر 198 میلیارد ریال با همکاری بنیاد برکت و صندوق کارآفرینی امید و ظرفیت 710 تن و با اشتغال 16 نفر بصورت مستقیم به بهره برداری رسیده است.

عبدالرسول جوکار اظهار کرد: ایجاد صنایع تبدیلی، فرآوری و بسته بندی در شهرستان را، با توجه به ظرفیت بالای تولید ضروری و گامی در جهت ایجاد ارزش افزوده در محصولات کشاورزی دانست.