اعتماد علی آبادی به مدیر سابق دولت روحانی در حوزه صنعت

وزیر صنعت، معدن و تجارت، با صدور حکمی فرشاد مقیمی را به عنوان سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران منصوب کرد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر اعتماد علی آبادی به مدیر سابق دولت روحانی در حوزه صنعت

به گزارش خبرنگاران گروه صنعت وتجارت گزارش خبر، با حکم عباس علی آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت فرشاد مقیمی سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران شد.

در این حکم آمده است: انتظار می‌رود با همکاری همه بخش‌های مرتبط در وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر سازمان‌های حاکمیتی دولتی و بخش خصوصی و با بهره‌گیری از توانمندی‌های بالفعل و بالقوه کشور، ضمن رعایت کامل قوانین و مقررات و با برنامه‌ریزی و نظارت صحیح و اتخاذ تصمیمات اصولی و راهگشا در جهت ایفای وظایف و تحقق اهداف و مأموریت‌های سازمان و در خدمت به مردم و کسب و کارها کوشا باشید.

پیش از این علی رسولیان مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران بود که این مسئولیت را امروز به فرشاد مقیمی واگذار کرده است.

در کارنامه کاری مقیمی علاوه بر مدیریت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران مدیرعاملی شرکت ایران خودرو هم ثبت شده است. البته فرشاد مقیمی پیش از نشستن روی صندلی مدیرعاملی ایران خودرو در جاده مخصوص کرج، در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، شرکت مادر تخصصی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی و هم‌چنین انجمن بهره وری ایران و ستاد اقتصاد مقاومتی وزارت صنعت، معدن و تجارت فعالیت داشت.

منبع: مهر