برگزاری مسابقات فوتسال بسیج دانش آموزی کشور

شهرستان مرودشت نماینده استان فارس در مسابقات فوتسال بسیج دانش آموزشی کشور

در رقابت های مسابقات استانی فوتسال بسیج دانش آموزی در سراسر کشور تیم های منتخب و قهرمان از هر استان به مسابقات در سطح کشور راه پیدا کردند.تیم شهرستان مرودشت به مربیگری افشین رعیت از استان فارس توانست عنوان قهرمانی را در سطح استان کسب کند و به مسابقات کشوری راه یابد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر شهرستان مرودشت نماینده استان فارس در مسابقات فوتسال بسیج دانش آموزشی کشور

به گزارش خبرنگاران گروه ورزشی گزارش خبر، مسابقات فوتسال بسیج دانش آموزی کشوری به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران 27 شهریورماه تا 1 مهر برگزار میگردد.تیم های شرکت کننده در مسابقات از تاریخ 27 شهریورماه پذیرش و در دانشگاه های فرهنگیان مفتح و شهید بهشتی اسکان داده شده اند وهمچنین مسابقات در سالن شهید بهشتی در شهر ری برگزار میگردد.

در رقابت های مسابقات استانی فوتسال بسیج دانش آموزی در سراسر کشور تیم های منتخب و قهرمان از هر استان به مسابقات در سطح کشور راه پیدا کردند که در این رقابت ها 28 تیم از سراسر کشور در 7 گروه به رقابت می پردازند که درمیان این 28 تیم، تیم شهرستان مرودشت از استان فارس توانست عنوان قهرمانی را در سطح استان کسب کند و به مسابقات کشوری راه یابد.در میان این رقابت ها قهرمان مسابقات به مسابقات جام جهانی "کوچک" راه پیدا می کند.

لازم به ذکر است: تیم شهرستان مرودشت با مریبگری افشین رعیت در گروه 3 با تیم های "کرمان، اراک و سمنان " به رقابت میپردازد که امروز اولین بازی در مقابل کرمان با نتیجه 3 بر صفر با برد شیرین پایان یافت.

گفتنی است: دکترمجتبی باستان رئیس سازمان بسیج دانش آموزی، سردار معروفی، معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضغفین و دکتر ستاری فرد معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش در این دوره از مسابقات حضور دارند.

لازم به ذکر است : دوستداران و طرفداران به فوتسال، مسابقات نیمه نهایی وفینال به صورت زنده از شبکه امید پخش خواهد شد.