خطیب جمعه لامرد تاکید کرد:

رصد دقیق ایران از فعالیت‌های دشمن در منطقه

حجت الاسلام اسدی امام جمعه موقت لامرد گفت: ایران به طور دقیق فعالیت‌های دشمن را رصد می‌کند و هر وقت لازم بداند از حق مشروع خویش استفاده می‌کند.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر رصد دقیق ایران از  فعالیت‌های دشمن در منطقه

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، حجت الاسلام سیدمحمدجواد اسدی امام جمعه موقت لامرد در خطبه دوم نمازجمعه این هفته لامرد که در مصلی الغدیر این شهر برگزار گردید ضمن تبریک میلاد امام جواد(ع) و امام علی(ع) و استفاده از ایام البیض اظهار کرد:‌ اعتکاف، راه و رسم سبک بالی است و فرصتی برای رهروان راه حق است و زمان اعتکاف بهترین زمان برای خودسازی می باشد که سالی یکبار این فرصت بوجود می آید.

وی گفت: همه ماها در ایام اعتکاف نیازمند خلوت با خدای تبارک وتعالی هستیم و باید از این فرصت بوجود آمده بهره برد و یکی از برکات نظام اسلامی برپایی برنامه اعتکاف در سراسر ایران اسلامی است.

وی با بیان اینکه باید فرصت را برای حضور جوانان در این مراسم معنوی فراهم کرد افزود: بنا بر این است که اعتکاف در شهرستان لامرد مردمی اداره شود و این اشتباه است که بخواهیم اعتکاف را دولتی برگزار کنیم و قوام و ماندگاری آن به مردمی بودن است و امسال نیز در اکثر محلات در مساجد اعتکاف برگزار می شود که از همکاری متولیان عزیز تشکر و قدردانی می کنیم.

خطیب جمعه لامرد به دیدار رهبر معظم انقلاب با ائمه جمعه در چندروز گذشته اشاره کرد و گفت: عامه مردم ما مومن هستند و دل در گروه اسلام و ارزش های انقلاب اسلامی دارند.

حجت الاسلام اسدی گفت: مسوولین باید به مردم اعتماد کنند و امور را به مردم واسپار کنند زیرا جنگ را همین مردم مدیریت کردند و به نتیجه رساندند و در برهه های حساس و سخت این انقلاب همین مردم به سرانجام رساندند و مردم به خوبی انجام خواهند داد.

وی ادامه داد: مردم وظیفه دارند بر عملکرد مسوولین نظارت کنند، و حضور فعال مردم در همه زمینه ها باید مراقبت از مسوولین باشند تا مسوولی کار خلاف را انجام ندهد.

وی افزود: خدمتگزاری به مردم در همه شرایط باید صورت گیرد و مسوولین باید توجه داشته باشند که خدمتگزار مردم هستند و اگر در این جایگاه ها قرار داریم به پشتوانه این مردم به اینجا رسیده ایم.

امام جمعه موقت لامرد گفت: واگذاری کارها به مردم با زمینه سازی مناسب باید صورت گیرد و مردمی سازی اقتصاد یکی از این کارها است و واجب است اما در صورتیکه زیرساخت ها انجام شود و این مهم باید محقق شود.

وی بیان کرد: همانطوری که رهبری بر حضور حداکثری مردم در انتخابات تاکید دارند مردم باید حضوری فعال داشته باشند و از اول سال تا کنون رهبری به جریان انتخابات مجلس و خبرگان رهبری توصیه کرده اند.

حجت الاسلام اسدی از سپاه قهرمان بابت انتقام خون شهدای عزیز تاکید کرد: از نیروی انتظامی بابت برخورد با تیم های تروریستی که در حال ورود به کشور بودند به جد تقدیر و تشکر می نماییم.

وی افزود: سپاه قهرمان در فاصله ۱۲۰۰ کیلومتری خرمن آتش به جان دشمن زبون انداخت و این پیام دارد و این پیام این است آنهایی که باید بدانند بدانند که اگر قرار باشد جمهوری اسلامی با آنها وارد جنگ شود اسراییل در تیررس جمهوری اسلامی است لذا هیچ کجا برای دشمنان انقلاب و اسلام امن نیست.

وی بیان کرد: کسانی که برای رژیم صهیونیستی کار می کنند از چشمان تیزبین مجموعه های امنیتی ما بیرون نیستند و ایران به طور دقیق فعالیت‌های دشمن را رصد می‌کند و هر وقت لازم بداند از حق مشروع خویش استفاده می‌کند.

خطیب جمعه لامرد تصریح کرد‌: دشمنان بدانند که اگر قرار باشد فریب وعده های پوشالی رژیم منحوس صهیونیستی و آمریکای جنایتکار را بخورند به این وعده توجه نکنند و به دنبال دشمنی با ملت ایران نباشند.

پروفایل خبری کسب و کارهای منتخب

بارسانه های گزارش خبر

با رسانه ها

تیم خبری گزارش خبر

گروه حفاظتی پاس

روابط عمومی گروه پاس

تیم تامین حفاظت سازمان ها و اشخاص

سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

برترین شرکت سرمایه گذاری تخصصی معدن و صنایع معدنی

گروه پیشرانان پیشرفت ایران

گروه پیشرانان پیشرفت ایران

بزرگترین پروژه های صنعتی کشور

دبستان پسرانه غیردولتی نهال اندیشه

دبستان نهال اندیشه

آموزش و تربیت علمی و کاربردی دانش آموزان

آهن و فولاد غدیر ایرانیان

آهن و فولاد غدیر ایرانیان

تامین آهن اسفنجی تولیدکنندگان فولاد در کشور

آکادمی تخصصی حسابداری بهشتی

آکادمی تخصصی حسابداری بهشتی

آموزش تخصصی دوره های حسابداری

شرکت تجلی معادن و فلزات

تجلی توسعه معادن و فلزات

نخستین شرکت پروژه محور در بازارسرمایه

رپورتاژ آگهی تریبون

تریبون

انتشار گسترده محتوا در رسانه گزارش خبر

روابط عمومی بانک آینده

روابط عمومی بانک آینده

بانک پیشرو در اقتصاد کشور

گروه سرمایه گذاری غدیر

گروه سرمایه گذاری غدیر

بزرگترین هلدینگ چندرشته ای در بازارسرمایه

سرآمد نوین

سرآمد نوین

پیشرو در نرم افزار های تخصص مالی بورس

وکیل اول

وکیل اول

پروانه وکالت ۲۵۸۰۱ کانون وکلای مرکز

بانک قرض الحسنه مهر ایران

بانک قرض الحسنه مهر ایران

تأمین مالی در چهارچوب تسهیلات قرض الحسنه

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

وحید حاج سعیدی

وحید حاج سعیدی

فعال رسانه ای در استان گلستان

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها