امام جمعه بافق:

کتابخانه دانشگاه با بیش از 41 هزار عنوان کتاب ثروت بزرگ علمی در بافق

امام جمعه بافق در بازدید از دانشگاه و کتابخانه این واحد گفت : زیرساخت تعلیم و تربیت در دانشگاه آزاد اسلامی بافق جذاب و امیدبخش است آنهم با وجود کتابخانه ای با بیش از 41 هزار عنوان کتاب که یکی از ثروت های شهرستان است.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر کتابخانه دانشگاه با بیش از 41 هزار عنوان کتاب ثروت بزرگ علمی در بافق

به گزارش خبرنگاران گروه فرهنگ، هنر و رسانه گزارش خبر ، امام جمعه بافق در بازدید سه ساعته از دانشگاه آزاد اسلامی بافق گفت: امکانات زیرساختی برای تعلیم و تربیت و حضور اساتید و کارمندان توانمند با درجات بالای علمی ستودنی است.

حجه الاسلام سید عباس حسینی گفت: بازدید امروز برایم جذاب و لذت بخش بود زیرا وجود کتابخانه ای با بیش از 41 هزار عنوان کتاب در کتابخانه دانشگاه آزاد اسلامی بافق یکی از ثروت های شهرستان است و امیدواریم دانشجویان و جوانان بهترین بهره را از این فضا ببرند.

او آسیب وارده بر فضای سبز دانشگاه به خاطر خاموشی موتورچاه به دستور آب منطقه ای را موجب تاسف دانست و افزود: وجود فضای سبز در دانشگاه به منزله یک کمربند سبز و پیش گیری کننده از ورود ریزگرد و آلودگی های معدن و صنعت به شهر دارای اهمیت بالایی است که باید برای حفظ آن چاره اندیشی کرد.

امام جمعه بافق همچنین در بازدید از مدارس دخترانه و پسرانه سما، مهارت ورزی در کنار تحصیل را یکی از اقدامات بسیار خوب این مدرسه قلمداد کرد و آموزش هنرهای اصیل و زنده نگه داشتن صنایع دستی در کنار خلاقیت انجام شده را امید بخش خواند.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر