برنامه‌های بسیج علمی فارس به مناسبت هفته بسیج اعلام شد؛

بیش از 150 برنامه علمی در استان فارس برگزار می شود

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه فجر استان فارس به تشریح برنامه های هفته بسیج پرداخت.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر بیش از 150 برنامه علمی در استان فارس برگزار می شود

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، مجید میکائیلی با اشاره به شعار هفته بسیج امسال تحت عنوان «بسیج امید ملت ایران، بسیج مقاومت و اقتدار ملی» گفت: در این هفته برنامه های مختلفی در سراسر استان فارس تدارک دیده شده و بیش از 150 برنامه شامل صد برنامه عمومی و 50 برنامه شاخص و تخصصی به همت سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه فجر استان فارس برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: بسیج به عنوان یک مجموعه بزرگ مردم نهاد، آتش به اختیار و خودجوش برای رفع مشکلات کشور، نماینده مردم، از مردم ، با مردم، برای مردم و مظهر تحقق مردم سالاری دینی است.

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه فجر استان فارس با بیان اینکه دبیری کارگروه علمی و پژوهشی کنگره امیران و سرداران 15 هزار شهید ولایتمدار استان فارس با سازمان بسیج علمی و ریاست آن به رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس واگذار شده است، عنوان کرد: همزمان با هفته بسیج، برنامه های تخصصی این کنگره نیز آغاز خواهد شد.

وی درخصوص مهم ترین عناوین برنامه های سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه فجر استان فارس در سطح استان گفت: همایش نخبه پروری پایگاه های علمی در مقطع سنی نوجوانان در شیراز، اردوی راهیان پیشرفت به مقصد شهرک های صنعتی استان، همایش نخبگان صنعت و معدن، کارگاه ایده تا عمل ویژه دانش آموزان ممتاز مدارس و کارگاه ایده تا ثروت ویژه دانشجویان ویژه دانشجویان مهندسی از جمله عناوین برنامه های بسیج علمی فارس به مناسبت هفته بسیج است.

میکائیلی ادامه داد: از دیگر برنامه های ما در این هفته می توان به تجلیل از نخبگان بسیجی توسط پایگاه های علمی در سراسر استان، برگزاری همایش ایده شو با محوریت کسب و کارهای نوظهور در منطقه جنوب استان، برپایی نمایشگاه اختراعات و ابتکارات پایگاه های مقاومت بسیج، برپایی اولین نمایشگاه دستاوردهای دانش بنیان در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی و کلنگ زنی ساختمان مرکز رشد اشاره کرد.

به گفته وی برگزاری اختتامیه رویداد ایده پردازی، جهاد تبیین با موضوع نقش بسیجیان در پیشرفت علمی کشور، افتتاح مرکز علمی حقوقدانان، رویداد نیازهای فناورانه صنعت و برپایی میزهای خدمت و کلینیک های تخصصی از دیگر عناوین برنامه های سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان فارس به مناسبت هفته بسیج است.

این مقام مسئول با اشاره به طرح نجما که مخفف نهضت جوانان مسئله محور انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: در این طرح به جریان سازی پژوهشی و مسئله محوری در استان، تیم سازی برای حل مسائل مردم، شبکه سازی جوانان و هسته های مسئله محور، برگزاری رویداد و اشتراک گذاری الگوها و تجارب موفق در استان می پردازد.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر