فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق:

فرهنگ بسیجی منتظر فراخوان نیست و به صورت جهادی اقدام می کند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بافق با اشاره به اینکه برنامه‌های هفته بسیج با سه رویکرد جهاد تبیین، جهاد امیدآفرینی و جهاد خدمت با کلیدواژه «بسیج؛ امید ملت ایران» رقم خواهد خورد ،گفت: این هفته بیش از ۷۰ برنامه در بافق برگزار می شود.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر فرهنگ بسیجی منتظر فراخوان نیست و به صورت جهادی اقدام می کند

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بافق در نشست با خبرنگاران با تبریک فرا رسیدن چهل و چهارمین سالروز تشکیل بسیج و روز پرستار عنوان کرد: بسیج وظیفه صیانت از دستاوردهای نظام و انقلاب را به عهده گرفته است.

حسن نصیری به نقش مهم بسیج اشاره کرد و یادآور شد: این نهاد در ایجاد امنیت و آرامش خاطر در جامعه تاثیر گذار بوده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بافق با اشاره به اینکه در هفته بسیج ۷۰ برنامه پیش بینی شده است تصریح :کرد شعار محوری امسال هفته بسیج ؛« بسیج، امید ملت ایران» تعیین شده است که از روز دوشنبه ۲۹ آبان ماه آغاز می شود.

او پخش سخنرانی رهبر ،انقلاب، توزیع کمک های مومنانه در سطح مساجد و بسیج دانش آموزی برگزاری رزمایش فعالان فرهنگی هنری مثل مصطفی، افتتاحیه جشنواره رسانه ابوذر، افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و جهاد تبیین یادواره شهدای اصناف را برخی از برنامه برشمرد.

نصیری همچنین غبارروبی قبور مطهر شهدا برپایی میز خدمت؛ اختتامیه المپیاد ورزشی برگزاری مسابقه فرمانده را بخش دیگری از برنامه های هفته بسیج عنوان کرد

وی با بیان اینکه برنامه‌هایی که در این هفته برگزار می‌شود با حضور مردم به ویژه نوجوان و جوانان و به صورت مردم‌پایه و با رویکرد تبیینی، جهاد تبیین، امیدآفرینی و خدمت به مردم انجام می‌شود، تصریح کرد: بسیج تشکیلات کاملاً مردمی است و امیدواریم مردم با حضور در این برنامه‌ها ، مقوم این تشکلات مردم‌پایه باشند.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر