زیر نظر دانیال مرادی رئیس دپارتمان داوری کشور انجام شد؛

سمینار دانش افزایی داوران فوتبال در شیراز برگزار می شود

با هدف ارتقا کیفی و هماهنگی بیشتر بین داوران در خصوص موارد فنی، سمینار دانش افزایی داوران فوتبال استان فارس صبح روز گذشته در شیراز آغاز به کار کرد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر سمینار دانش افزایی داوران فوتبال در شیراز برگزار می شود

به گزارش خبرنگاران گروه ورزش گزارش خبر، در این سمینار دو روزه 100 تن از داوران،کمک داوران و ناظران داوری با شرکت در 9 کارگاه آموزشی زیر نظر دانیال مرادی رئیس دپارتمان داوری کشور، با اصلاحات جدید قوانین داوری، تخلف هند، چلنج ها، خطاهای تکنیکی، جاگیری و بازی خوانی، ویدئو تست، اتفاقات محوطه جریمه، کارتیمی و مدیریت در مسابقه و همچین نقش و وظایف ناظران داوری و نحوه نمره دهی آشنا می شوند.

در آیین آغاز به کار این سمینار حسین قنبری سرپرست هیئت فوتبال استان فارس با ابراز رضایت از برگزاری این کارگاه، توجه به آموزش و دانش افزایی را مهم و از اولویت های هیئت فوتبال استان ذکر کرد و خاطرنشان ساخت: توسعه ورزش خصوصاً فوتبال بدون آموزش لازم امکان پذیر نخواهد بود چرا که هر هزینه ای در زمینه آموزش، سرمایه گذاری برای آینده است.

قنبری با اشاره به اینکه داوران استان فارس از جایگاه ارزنده ای برخوردار هستند، اضافه کرد: علاوه بر حضور متعدد داوران ملی در لیگ های مختلف فوتبال و فوتسال آقایان و بانوان و فوتبال ساحلی، شاهد حضور چندین داور استان فارسی در رقابت های بین المللی هستیم.

وی خواستار استفاده بیشتر از پتانسیل داوری فارس در سطح مسابقات کشوری و بین المللی شد و ابراز امیدواری کرد سهمیه داوری استان فارس در لیگ های فصل آینده افزایش یابد.

سرپرست هیئت فوتبال استان فارس همچنین قول مساعد داد بزودی سیستم ارتباط رادیویی برای داوران در لیگ های استان فراهم شود.

گفتنی است در مراسم افتتاحیه این سمینار خانم کشاورز عضو کمیته داوران فدراسیون، مسلمی نائب رئیس هیئت فوتبال استان، سلطانی دبیر هیئت فوتبال، تولایی رئیس کمیته داوران و اعضای این کمیته نیز حضور داشتند.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر