۳۶ برنامه فرهنگی و ورزشی در هفته تربیت بدنی در لامرد

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد گفت: ۳۶برنامه فرهنگی و ورزشی با کمک هییت های ورزشی در طول هفته تربیت بدنی در شهرستان لامرد صورت گرفت.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر ۳۶ برنامه فرهنگی و ورزشی در هفته تربیت بدنی در لامرد

به گزارش خبرنگاران گروه ورزش گزارش خبر از لامرد، صادق فالی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان لامرد در گفت وگو با این خبرنگار گزارش خبر در لامرد اظهار کرد: ۲۶ مهرماه تا دوم آبانماه منصوب است به هفته تربیت بدنی که خدمت یکایک ورزشکاران عزیز و همچنین جامعه ورزشی شهرستان تبریک و تهنیت عرض مینماییم.

وی گفت: ۳۶برنامه فرهنگی و ورزشی در حوزه های مختلف در سطح شهرستان با کمک هییت های ورزشی در طول هفته تربیت بدنی برنامه ریزی و انجام شده است.

این مقام مسول به برنامه های شاخص ورزش و جوانان اشاره کرد و گفت: تجلیل از ورزشکاران برتر شهرستان که در شش ماهه اول سال ۱۴۰۲حائز مقام کشوری شده و همچنین ورزشکارانی که در قالب تیم های منتخب استان شرکت و حائز مقام شدند نیز تجلیل شدند.

وی ادامه داد: برنامه پیاده روی خانودگی نیز یکی دیگر از برنامه های شاخص در هفته تربیت بدنی شهرستان است که جهت سلامتی همشهریان عزیز و تداوم این ورزش دوست داشتنی با حضور ورزشکاران و خانواده های لامردی انجام خواهد شد.

فالی به برنامه های آموزشی در حوزه سلامت اشاه کرد و گفت: آموزش زن و بهداشت فردی و نقش ورزش در سلامت روان خانواده و شادابی جامعه توسط دو باشگاه آمادگی جسمانی پویش، و تختی برگزار شده است.

وی در ادامه افزود: رژه موتور سواران و تجدید میثاق با شهدای گمنام شهرستان که با حضور باشکوه موتورسواران ورزش دوست صورت گرفت بخش دیگر از برنامه های ورزشی در طول این هفته است.

فالی، در پایان ضمن تشکر و قدردانی از اصحاب رسانه بابت پوشش خبرهای ورزشی شهرستان بیان کرد: اجرای برنامه های ورزشی توسط هییت ورزشهای رزمی و هییت نینجا نیز در طول این هفته برگزار که با استقبال خوب ورزش دوستان همراه بود.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر