نشست هم اندیشی انجمن ورزشی نویسان فارس برگزار شد

نشست هم اندیشی انجمن ورزشی نویسان استان فارس، در محل این انجمن برگزار شد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر نشست هم اندیشی انجمن ورزشی نویسان فارس برگزار شد

به گزارش خبرنگاران گروه فرهنگ، هنر و رسانه گزارش خبر، در این نشست، ابتدا قاسم محمدی رییس انجمن نویسندگان ، خبرنگاران و عکاسان ورزشی فارس ضمن تشکر از حمایت همه جانبه دکتر ایمانیه استاندار فارس و همینطور شکوهی مدیر کل اداره کل ورزش فارس و سیدکمال پاکفطرت رییس اداره ورزش و جوانان شیراز به جهت در اختیار قراردادن دفتر و تجهیز مکان انجمن ورزشی نویسان فارس به بیان گزارشی از عملکرد انجمن در ماه های اخیر پرداخت و عنوان نمود به یاری خدا پس از تکمیل و تجهیز کامل دفتر انجمن مراسم افتتاحیه با حضور احمدی رییس انجمن ورزشی نویسان ایران و مهمانان ویژه از تهران و مقامات ارشد استانی برگزار خواهد شد.

سپس هر یک از اعضا، در خصوص مسائل مختلفی که می تواند به عنوان مشکل یا راهکار برای بهتر شدن عملکرد ورزشی نویسان مد نظر قرار گیرد، صحبت کردند.

منصور سپهری یکی از قدیمی ترین ورزشی نویسان استان و همچنین حسین کشتکار، عکاس قدیمی و 86 ساله نیز در این نشست حضور داشتند.

از دیگر با تجربه های حوزه ورزشی نویسی حاضر در این نشست می توان به منوچهر اسدی پویا، مجید عجم پور ،عبدالامین عطایی ، کمال گهرنژاد و حسین امیری اشاره کرد که هر یک از آنها نیز تجربیات و دیدگاه های خود در زمینه بهبود عملکرد انجمن ابراز کردند.

منصور سپهری در این جلسه اظهار داشت: می دانم سرپا نگه داشتن این انجمن کار دشواری است اما امیدوار هستم که با حضور افرادی که در این جمع می بینم، این انجمن بتواند موفق عمل کند و پیشرو باشد.

سید کمال پاک فطرت متولی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز در این جلسه با بیان این نکته که خود را ابتدا ورزشی نویس و سپس یک مدیر ورزشی می داند، گفت: مشتاقم که از دانش ورزشی نویسان استان در جهت رشد ورزش شیراز استفاده کنم. قلم و نگاه حرفه ای شما به مسائل ریشه ای ورزش، می تواند باعث ایجاد نگرش جدید در مدیریت ورزش شود و خواهشمندم جدی تر از قبل وارد میدان شوید.

بر پایه این گزارش یکی از خواسته های اعضای انجمن ورزشی نویسان، به وجود آمدن فضایی برای حمایت از این قشر بود. فضایی که به واسطه آن، خبرنگاران ورزشی بتوانند با قدرت بیشتری در عرصه تهیه گزارش و نقد مسائل موجود در این حوزه بپردازند.

لازم به ذکر است موسسه ورزش مدرن و هیات ناشنوایان فارس نیز همراهی خوبی با انجمن ورزشی فارس انجام دادند.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر