اصحاب رسانه مطالبه گری برای ورزش را قلم بزنند

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس در دیدار با اعضای انجمن ورزشی نویسان فارس گفت: اصحاب رسانه در کنار انتقادات راهکارهای خود را ارائه دهند و جهت احقاق حقوق برای ورزش نیز مطالبه گری کنند.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر اصحاب رسانه مطالبه گری برای ورزش را قلم بزنند

به گزارش خبرنگاران گروه ورزش گزارش خبر، جمعی از اعضای انجمن ورزشی نویسان فارس با حضور در دفتر سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس با عبدالرحیم خداجو دیدار و گفت و گو کردند.

خداجو در این دیدار با تقدیر از تلاش های اصحاب رسانه گفت: اصحاب رسانه یکی از ستون های پیشبرد اهداف ورزش هستند و انتقادات و نقطه نظرات این قشر حائز اهمیت است.

وی افزود: از اهالی رسانه میخواهیم در کنار انتقادات ، پیشنهادات و راهکارهای خود را ارائه دهند و جهت احقاق حقوق برای ورزش نیز مطالبه گری کنند.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس تاکید کرد: امروز ورزش نیازمند حمایت است و با قلم خبرنگاران رشد ورزش دیده می شود.

خداجو در بخش دیگری از سخنان خود جلب مشارکت مردم ، توسعه سلامت فردی و اجتماعی ، غنی سازی اوقات فراغت و کاهش آسیب های اجتماعی را گوشه از محاسن توسعه ورزش در بین تمامی افراد جامعه برشمرد.

توجه به توسعه ورزش بانوان از دیگر نکات مورد اشاره سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان فارس بود و گفت: اگر مادران جامعه به ورزش گرایش یابند دیگر افراد خانواده نیز به سمت ورزش رفته و با تامین سلامت خانواده ، سلامت جامعه نیز تضمین می‌شود ، بر این اساس نگاه ما این است که یک مجموعه ورزشی تخصصی ویژه بانوان در سطح استان ساخته و در اختیار بانوان گرانقدر قرار گیرد.

وی افزود: امروزه صنعت ورزش می‌تواند باعث پویایی اقتصادی شود و باید به ورزش به عنوان یک صنعت بنگریم.

خداجو در بخش پایانی سخنان خود به تشریح مشکلات ورزش استان پرداخت و گفت: وجود 500 پروژه ورزشی نیمه تمام که تکمیل آنان نیازمند بیش از 2 هزار میلیارد اعتبار است ، و در کنار آن تعمیر اماکن ورزشی موجود سطح استان ، از مشکلات بزرگ ورزش استان است و رفع این مشکلات همت جمعی می‌طلبد و از اهالی رسانه نیز می خواهیم یاری رسان این مجموعه باشند.

در ابتدای این دیدار ورزشی نویسان حاضر در جلسه هرکدام به بیان دیدگاه خود پرداختند.

قاسم محمدی رییس انجمن نویسندگان ، خبرنگاران و عکاسان ورزشی فارس ضمن تبریک انتصاب دکتر رحیم خداجو به سمت سرپرست مدیر کلی اداره ورزش و جوانان فارس از مسوولین استان به ویژه استاندار فارس و نمایندگان مجلس و همینطور وزیر ورزش درخواست نمود با عنایت به اینکه دکتر خداجو از جنس ورزش و با سابقه ورزشی است هرچه زودتر حکم مدیرکلی وی صادر تا ورزش فارس از این بلاتکلیفی خارج و با همت جمعی بتوان در جهت رونق ورزش فارس گام های اساسی برداشت.

محمدی همچنین عنوان نمود: تعداد اعضای انجمن قریب به ۸۷ نفر می باشند که همگی در زمره خبرنگاران ، نویسندگان ، عکاسان ورزشی ، گزارشگران و اصحاب رسانه ملی در بخش ورزش ‌و جوانان هستند که با توجه به نیاز انتقادات سازنده همراه با ارایه راهکار مناسب را بیان خواهند نمود.

در این جلسه منصور سپهری ، سعید فقیری ، مجید عجم پور ، سید کمال پاکفطرت ، حسین امیری ، سینا جمشیدپور ، خانم سمیه یگانه و نجمه جعفری و کاظمی مدیر روابط عمومی اداره کل حضور داشتند که به بیان خواسته های انجمن در جهت پیشرفت و رونق ورزش پرداختند.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر