برگزاری آیین تجلیل از صنعتگران و معدن کاران نمونه استان فارس

مراسم گرامیداشت روز صنعت و معدن جهت تجلیل از ۶۲ برتر صنعتی و معدنی در استان فارس برگزار شد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر برگزاری آیین تجلیل از صنعتگران و معدن کاران نمونه استان فارس

به گزارش خبرنگاران گروه صنعت و تجارت گزارش خبر، آیین تجلیل از صنعتگران و معدن کاران نمونه استان فارس چهارشنبه ۲۴ آبانماه ۱۴۰۲درمحل سالن مجتمع فرهنگی ، رفاهی جهاد دانشگاهی شیراز با حضور محمد هادی ایمانیه استاندار فارس ، علیرضا پاک فطرت و جعفر قادری نمایندگان مردم شریف شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، حمید رضا ایزدی مدیرکل صنعت ، معدن و تجارت فارس ، سهراب شرفی رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ، روسای دستگاه‌های اجرایی و سایر صنعتگران و معدنکاران، سرمایه گذاران و تشکلهای بخش خصوصی برگزار و از ۶۲ واحد صنعتی و معدنی نمونه تقدیر و لوح و تندیس اهدا شد.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان فارس، روسای دستگاههای اجرایی با اشاره به لزوم بررسی مشکلات تولیدکنندگان ، صنعتگران و معدنکاران و بنگاه های اقتصادی گفت : رفع موانع صنعتگران و معدنکاران اهمیت بسیاری دارد، از این رو در قالب جلسات ، کمیته های تخصصی ، بازدید و کارگروه تسهیل و ... به دنبال رفع مشکلات واحدهای تولیدی درجهت تحقق شعار ابلاغی مقام معظم رهبری در مهار تورم و رشد تولید در استان هستیم.

حمیدرضا ایزدی با تاکید بر ایجاد و فراهم نمودن زیرساخت های لازم در توسعه فعالیتهای اقتصادی افزود: توجه به شناسایی ظرفیت های صنعتی برای جذب سرمایه گذاری در استان، گسترش فعالیت شرکت های دانش بنیان برای کیفی سازی تولیدات ، توسعه بازارهای داخلی و خارجی ورونق اقتصادی امری ضروری است که وجود همدلی و ارتباط بین بخش خصوصی و دولتی نیز از عوامل مؤثر در این مهم است که در استان فارس نمود دارد.

در ادامه این همایش نمایندگان بخش صنعت و معدن به ارائه نظرات و مشکلات در حوزه تولید پرداختند و درخواست های مدیران واحدهای صنعتی ومعدنی رابیان نموند.

گفتنی است؛ درحاشیه این رویداد نمایشگاه یک روزه توانمندی‌های صنعتی و معدنی فارس با مشارکت بیش از ۳۰ واحد تولیدی و معدنی گشایش یافت، در این نمایشگاه واحدهای تولیدی و معدنی توانمند استان فارس فعالیت‌های خود را در معرض دید عموم قرار دادند. که استاندار فارس ، سایر مسولین و صنعتگران و معدنکاران از نمایشگاه بازدید و درجریان توانمندیهای تولیدکنندگان قرار گرفتند.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر