با کلنگ زنی مدیرکل مالیاتی فارس؛

آغاز عملیات اجرایی ساختمان اداره امور مالیاتی بخش اشکنان لامرد

با هدف خدمت‌رسانی به مودیان مالیاتی؛ عملیات اجرایی ساختمان اداره امور مالیاتی بخش اشکنان لامرد با اعتباری افزون بر 130 میلیارد ریال به زمین زده شد
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر آغاز عملیات اجرایی ساختمان اداره امور مالیاتی بخش اشکنان لامرد

به گزارش خبرنگاران گروه اقتصاد گزارش خبر، روز گذشته طی آیینی با حضور حمیدرضا محمد ابراهیمی مدیرکل امور مالیاتی استان فارس‌ و جمعی از مسئولان و معتمدین محلی؛ عملیات ساخت اداره امور مالیاتی بخش اشکنان به زمین زده شد.

ساختمان اداره امور مالیاتی بخش اشکنان شامل طبقه های همکف و اول با زیربنای حدود 750 مترمربع و اعتباری افزون بر 130میلیارد ریال از سوی اداره کل امور مالیاتی استان فارس تأمین شد و اکنون پیمانکار نیز عملیات اجرایی را در زمین واگذاری شهرداری اشکنان به مساحت ۱۰۰۰ مترمربع واقع در قطب اداری آغاز می‌کند.

مدت زمان اجرای پروژه حدود 2 سال پیش بینی شده که پس از تحویل قطعی از سوی پیمانکار، تجهیز ساختمان با تأمین اعتبار از سوی کارفرما (اداره کل امور مالیاتی استان فارس) صورت می‌گیرد و با رعایت تمامی استانداردهای جامع سازمان امور مالیاتی تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرنگاران گزارش خبر، اداره امور مالیاتی شهر اشکنان لامرد در بهمن ماه٩٧ فعالیتش را آغاز کرد و خدمات مربوط به مالیات مشاغل، مستغلات، ارث و نقل انتقال در اداره بخش اشکنان انجام می‌شود و عمده خدمات نیز به صورت الکترونیکی ارائه می‌شود.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر