فرماندار لامرد خواستار شد:

ضرورت عقد قرارداد پزشکان متخصص با بیمه سلامت جهت رفاه مردم

خضری فرماندار لامرد گفت: جهت رفاه همشهریان عزیز از پزشکان متخصص بخش خصوصی مستقر در شهرستان می خواهیم جهت عقد قرارداد با بیمه سلامت همکاری کنند.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، احمد خضری فرماندار شهرستان لامرد بهمراه مهندس رضایی معاونت شبکه بهداشت و درمان، اللهیاری معاونت سیاسی امنیتی فرمانداری و نیکرو رییس بهزیستی شهرستان لامرد که به مناسبت هفته بیمه سلامت در اداره بیمه سلامت لامرد حضور یافته بودند، ضمن تبریک به رییس، و کارکنان خدوم این نهاد خدمات رسان درمانی اظهار کرد: تمام همت ما مسولین باید خدمت بی منت به مردم باشد و تمام تلاشمان را در این مسیر برای خدمت به مردم انجام دهیم.

وی گفت: طرح تحول سلامت و پوشش بیمه ای جمعیت فاقد بیمه درمانی و حرکت به سمت الکترونیکی شدن خدمات، شاهد به ثمر نشستن تلاش های صورت گرفته هستیم که این خود جای سپاس دارد.

در این آئین، فرماندار لامرد طی تماس تلفنی با جعفرپور مدیرکل بیمه سلامت استان فارس از کمبود نیرو در این اداره را خواستار شد که این مقام مسول استانی قول مساعدت و همکاری جهت تامین نیروی بیمه سلامت شهرستان لامرد را داد.

وی، در ادامه از مهندس رضایی معاونت شبکه بهداشت و درمان شهرستان لامرد خواست تا جهت رفاه همشهریان عزیز از پزشکان متخصص بخش خصوصی مستقر در شهرستان جهت عقد قرارداد با بیمه سلامت پی گیری و همکاری نمایند.

مهندس خضری، همچنین از رییس بهزیستی شهرستان لامرد خواست تا جهت قرارداد کلینیک های کاردرمانی و گفتاردرمانی بخش خصوصی در شهر لامرد جهت عقد قرارداد با بیمه سلامت را تسریع و همکاری نمایند.

فرماندار لامرد پس از حضور در اداره بیمه سلامت شهرستان، از ساختمان در حال ساخت این اداره واقع در قطب اداری نیز بازدید و از روند اجرایی ساختمان در حال تاسیس بیمه سلامت جویا شدند.

به گزارش گزارش خبر، ساختمان اداره بیمه سلامت در قطب اداری با زمینی به مساحت ۶۰۵ متر مربع در دوطبقه ساخته می شود.

گفتنی است؛ این ساختمان اداری در اسفندماه ۱۴۰۱ تحویل پیمانکار داده شده و طبق برنامه زمانبندی قرار است پیمانکار در اسفندماه ۱۴۰۲ تحویل و به بهره برداری برسد.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر