مدیرکل سازمان‌های مردم‌نهاد و خیرین سلامت وزارت بهداشت عنوان کرد:

نیاز حوزه سلامت به مشارکت بنگاه‌های اقتصادی

مدیرکل سازمان‌های مردم‌نهاد و خیرین سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به ظرفیت خوب استان کرمان از نظر وجود معادن و کارخانه‌ها و بنگاه‌های اقتصادی، خواستار حضور و مشارکت آنان در حوزه سلامت این استان شد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر نیاز حوزه سلامت به مشارکت بنگاه‌های اقتصادی

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، محمدجواد حیدری‌پور در سفر به شهرکرمان و بازدید از پروژه‌های خیرساز حوزه سلامت دانشگاه علوم پزشکی در شهر کرمان گفت: مشارکت و حضور معادن، کارخانه‌ها و بنگاه‌های اقتصادی در حوزه سلامت در استان کرمان، جهش بزرگی در این حوزه در راستای خدمت‌رسانی به مردم است.

مدیرکل سازمان‌های مردم‌نهاد و خیرین سلامت با بیان این‌که ما در حوزه خیرین سلامت وزارت بهداشت به دنبال عدالت اجتماعی و عدالت در سلامت هستیم، اظهار داشت: همه هدف ما این است حداقل‌های سلامت با حداقل هزینه برای همه در دسترس باشد و توجه به مناطق کمتر برخوردار کشور اولویت ماست.

وی شفاف‌سازی و اعتماد به مردم را از دیگر اهداف اداره کل سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت وزارت بهداشت عنوان کرد.

مدیرکل سازمان‌های مردم‌نهاد و خیرین سلامت وزارت بهداشت در ادامه به بازدید خود از پروژه‌های خیرساز حوزه سلامت در شهر کرمان اشاره کرد و گفت: حضور خیرین حوزه سلامت در کنار کمک‌های دولتی ارزشمند است و از همه مدیران، خیران، شهرداری و شورای شهر کرمان که حوزه سلامت را در امر کار خیر یاری کرده و می کنند، تشکر می‌کنم.

برگزاری نشست با خیرین انجمن کمک و بازدید از مرکز پت‌اسکن که با همکاری این انجمن در حال راه‌اندازی است، بازدید از مرکز نابینایان امید مهرآفتاب، برگزاری نشست با انجمن خیریه یاس کرمان و بازدید از دستگاه پرتودرمانی این مجموعه و بازدید از کلینیک فوق‌تخصصی جوادالائمه و ساختمان جدید در حال ساخت آن از دیگر برنامه‌های حضور مهندس حیدری‌پور در کرمان بود.

مدیرکل سازمان‌های مردم‌نهاد و خیرین سلامت وزارت بهداشت، در پایان این سفر علاوه بر دیدار با رئیس و معاونان دانشگاه علوم پزشکی کرمان، به زیارت مرقد مطهر شهدا و شهید سردار سلیمانی در گلزار شهدای شهر کرمان رفت.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر