کیسه جمع آوری زباله با سیاست فرهنگ سازی مدیریت پسماند در شهرستان اقلید توزیع شد

رئیس اداره محیط زیست شهرستان اقلید از توزیع کیسه زباله و فرهنگ سازی مدیریت پسماند در این شهرستان خبر داد و بیان داشت: با هدف حفظ محیط زیست و فرهنگ سازی محیط زیست برنامه هایی در شهرستان اقلید اجرا شد که از جمله آن توزیع کیسه های جمع آوری زباله بود.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر کیسه جمع آوری زباله با سیاست فرهنگ سازی مدیریت پسماند در شهرستان اقلید توزیع شد

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، علی بخش نجاتی، رئیس اداره محیط زیست شهرستان اقلید با اشاره به اینکه این برنامه ها با همکاری انجمن دوستداران زاگرس سبز اقلید و سرحد، اداره اوقاف، شورا و دهیاران روستاهای بخش مرکزی و اداره تبلیغات اقلید برگزار شده است، افزود: اجرای برنامه های فرهنگی مورد استقبال موکب داران، عزاداران اربعین، شهروندان و همه افرادی قرار گرفت که دغدغه حفظ محیط زیست دارند.

وی ادامه داد: اجرای برنامه‌ های توزیع کیسه زباله در بین مردم و موکب های عزداران حسینی در بخش مرکزی، توزیع کتابچه آموزشی و دفترچه و همچنین اجرای برنامه پاکسازی پسماند امام زاده سید محمد واقع در روستای امیر آباد کافتر که محل تجمع عزاداران حسینی بود انجام گرفت.

این مقام مسوول ادامه داد: جمع‌آوری زباله‌های شهری یکی از ضروریات مدیریت شهری محسوب می‌شود و عملیات اجرائی صحیح و مناسب آن می‌تواند در پاکیزگی و زیبائی شهر نقش مهمی را ایفا کند.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان اقلید با بیان اینکه یکی از شاخصه‌های مهم مدیریت شهری بحث جمع‌آوری و دفن زباله‌ها است که بسیار هم هزینه‌بر است گفت: مدیریت خدمات شهری تنها در صورتی عملی می شود که شهروندان نیز در آن مشارکت داشته باشند.