برگزاری نشست هم اندیشی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با خیرین و معتمدین لارستان

پیرامون راهکارهای توسعه سلامت در نشست هم اندیشی رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز و خیرین و معتمدین لارستان، پیرامون مسایل حوزه سلامت لارستان و راهکارهای توسعه سلامت در این شهرستان، گفت و گو و تبادل نظر شد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر برگزاری نشست هم اندیشی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با خیرین و معتمدین لارستان

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، رئیس دانشگاه در این نشست بر نقش مهم لارستان در پیشرفت منطقه جنوب فارس تاکید کرد و گفت: مجموعه سلامت استان همواره برای ارتقا و بهبود کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی استان و منطقه جنوب کشور تلاش کرده و در این مسیر همراهی و مشارکت خیرین، همواره موثر و کارساز بوده است.

دکتر «سید وحید حسینی» افزود: کمک های خیرین همواره سبب خیر و برکت در امور و پیشبرد برنامه های حوزه سلامت بوده و خواهد بود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه وظیفه ما در مجموعه سلامت، حفظ و ارتقای سلامت مردم است، ادامه داد: در حوزه سلامت ارایه خدمات به تمام اقشار جامعه به صورت یکسان انجام می شود.

در این نشست هم اندیشی، خیرین و معتمدین لارستان، دیدگاه ها و پیشنهادهای خود در راستای ارتقای حوزه سلامت و بهبود ارایه کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی را به رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز ارایه کردند.

این نشست، ظهر روز هفتم شهریور ۱۴۰۲، در مسجد پردیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز واقع در شهر صدرا برگزار شد.