مدیر گزینش جهاد فارس:

بررسی صلاحیت 500 نفر در گزینش جهاد فارس

مدیر هسته گزینش سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: به لطف خداوند متعال و با تلاش جهادی از ابتدای سال جاری تا کنون پرونده بیش از ۵۰۰ نفر از داوطلبین جهت بررسی صلاحیت های گزینشی در ماهیت های مختلف بررسی شده است.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر بررسی صلاحیت 500 نفر در گزینش جهاد فارس

به گزارش خبرنگاران گروه صنعت و تجارت گزارش خبر، فردین زمانی ضمن عرض تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی و همچنین گرامیداشت هفته دولت و یاد و نام شهیدان باهنر و رجائی اظهار کرد: داوطلبین جذب پیمانی نهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی، تبدیل وضعیت داوطلبین منسوب به ایثارگران و سایر داوطلبین از جمله صلاحیت های گزینشی بررسی شده است.

وی، معرفی شدگان انتصاب در پست های حساس و مدیریتی، جذب اولیه، تمدید قرارداد و تجدید نظر را نیز از دیگر گروه های بررسی صلاحیت شده دانست و افزود: در بخش جذب نیروهای پیمانی آزمونی از تعداد 107 نفر افراد معرفی شده بالغ بر 80 درصد و در بخش تبدیل وضعیت داوطلبین منسوب به ایثارگران از تعداد 405 نفر معرفی شده نزدیک به 100 درصد افراد تعیین تکلیف، ارزیابی و صدور رأی صورت گرفته است.

زمانی با بیان اینکه یکی از چالش های پیش رو در بررسی پرونده داوطلبین آزمونی نیاز به انجام استعلامات درون دستگاهی و برون دستگاهی استانی و کشوری بود، ابراز کرد: در صورت اکتفاء به روال معمول اداری، مدت زمان طولانی تا وصول پاسخ سپری می شد از این رو رویکرد پیگیری با هدف تسریع در امور داوطلبین در دستور کار هسته گزینش قرار گرفت.

او با اذعان به اینکه بکارگیری نیروهای متعهد و متخصص در اولویت اشتغال به کار هسته گزینش سازمان جهاد کشاورزی استان فارس بوده است، افزود: هدف گزینش علی الخصوص در شرایط حساس امروزی، انتخاب کارکنان صالح و متعهد بوده که بتوانند با روحیه جهادی، بیانیه گام دوم انقلاب را اجرایی نموده و خدمت گزار ملت شریف باشند.