همزمان با نخستین روز از هفته دولت؛

وزیر بهداشت وارد بجنورد شد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان نماینده دولت همزمان با نخستین روز از هفته دولت به همراه جمعی از معاونان این وزارتخانه به‌منظور افتتاح و کلنگ‌زنی چندین طرح در حوزه بهداشت و درمان استان و دیگر حوزه‌ها وارد بجنورد شد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر وزیر بهداشت وارد بجنورد شد

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، دکتر بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صبح امروز، و همزمان با نخستین روز از هفته دولت در سفری یک روزه به همراه معاونان توسعه، بهداشت، پرستاری، فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت و رئیس سازمان اورژانس کشور وارد خراسان شمالی شد.

دکتر عین‌اللهی در بدو ورود خود در مصاحبه با صدا و سیما، عنوان کرد: اقدامات خوبی در حوزه بهداشت و درمان استان در دولت مردمی انجام و بسیاری از مصوبات سفر رئیس جمهور اجرایی شده است.

نماینده دولت اشاره ای به پروژه‌های امروز داشت و گفت: افتتاح چندین طرح در بیمارستان امام حسن(ع) ازجمله هوشمندسازی که یکی از اقدامات مهم دولت است، در این بیمارستان راه‌اندازی می‌شود‌.

وی در پایان پیشرفت پروژه‌های بهداشت و درمان خراسان شمالی را چشمگیر دانست و از مدیران عالی و مدیران حوزه سلامت استان تقدیر کرد.

وزیر بهداشت همچنین در سفر به استان خراسان شمالی صبح امروز با حضور در حرم مطهر امامزاده سید عباس بن موسی بن جعفر و گلزار شهدای شهر بجنورد به مقام شامخ این بزرگان ادای احترام کرد.

رونمایی از دپارتمان قلب بجنورد، افتتاح و طرح هوشمند سازی بیمارستان امام حسن(ع) در بجنورد از مهمترین برنامه‌های امروز دکتر عین اللهی در سفر به این استان خواهد بود.