مدیرکل هماهنگی‌های ویژه دفتر رئیس‌ جمهور معاون علی آبادی شد

وزیر صمت طی حکمی محمد مجید فولادگر را به سمت سرپرست معاونت هماهنگی و محیط کسب و کار وزارت صمت منصوب کرد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر مدیرکل هماهنگی‌های ویژه دفتر رئیس‌ جمهور معاون علی آبادی شد

به گزارش خبرنگاران گروه صنعت وتجارت گزارش خبر، وزیر صمت طی حکمی محمد مجید فولادگر را به سمت سرپرست معاونت هماهنگی و محیط کسب و کار وزارت صمت منصوب کرد.

فولادگر دوره دکترای آینده پژوهی خود را در دانشگاه امیرکبیر گذرانده و پیشتر مسئولیت پژوهشکده چشم انداز و آینده پژوهی مجمع تشخیص مصلحت نظام را بر عهده داشته است.

پیشتر یونس سلمانی مسئولیت این معاونت را بر عهده داشت و عباس علی آبادی طی برنامه ای از وی تقدیر و تشکر به عمل آورد. در حکم انتصاب فولادگر آمده:

«نظر به تعهد، تخصص و شایستگی و سوابق جنابعالی، به‌موجب این حکم به سمت «سرپرست معاونت هماهنگی و محیط کسب و کار» منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با همکاری همه حوزه‌های مرتبط در وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر سازمان‌های حاکمیتی، نسبت به فراهم آوردن زمینه ارتقای کمی و کیفی فعالیت‌ها و امورات محوله منطبق با مبانی حقوقی و قانونی اقدام و تحقق اهداف و ماموریت‌‎های سازمان و در خدمت به مردم و کسب و کارها کوشا باشید.
توفیقات جنابعالی را از ایزدمنان خواستارم.»

فولادگر در کارنامه کاری خود سابقه مدیرکل هماهنگی‌های ویژه دفتر رئیس‌ جمهور و مدرسی رشته آینده پژوهی در دانشکده مدیریت، علم و فن‌آوری دانشگاه امیرکبیر را دارد.

منبع:عصرخودرو