رییس شورای اطلاع رسانی دولت در مراسم بزرگداشت « راویان سلامت»:

خدمات حوزه سلامت ، اعتماد ساز و امیدآفرین است

دکتر سپهر خلجی ، رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت در مراسم بزرگداشت «راویان سلامت» با اشاره به خدمات حوزه سلامت به خصوص در دوران همه‌گیری کرونا عنوان کرد:«سلامت از حوزه‌هایی است که با اهتمام اصحاب رسانه و قلم، امید و اعتماد را در جامعه گسترش داده است».
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر خدمات حوزه سلامت ، اعتماد ساز و امیدآفرین است

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، دکتر سپهر خلجی با اشاره به بحران کرونا و ثبت مرگ‌ و میرهای بالای ۷۰۰ نفر در روز، اظهار کرد: با همت و فداکاری‌ های کادر بهداشت و درمان توانستیم در دولت مردمی با واکسیناسیون عمومی، از این بحران عبور کنیم.

وی با بیان اینکه امروز در یک جنگ ترکیبی با محوریت رسانه و تمرکز بر حوزه اقتصاد قرار داریم، گفت: میدان این رویارویی، افکار عمومی است که اصحاب رسانه و قلم در آن نقش بارزی ایفا می‌کنند تا در مصاف با جریان سلطه بین‌المللی، سبب ناامیدی دشمن و گسترش امید و اعتماد در بین مردم شوند.

رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت ضمن قدردانی از زحمات شبانه‌ روزی خبرنگاران در حوزه‌های گوناگون و تأکید بر اینکه در مسیر امیدآفرینی، مشکلات باید دیده و برای رفع آن تلاش شود گفت: حوزه سلامت از نقاط امیدآفرین است و همه ما رسالت داریم تا مجاهدت‌ها و افتخاراتی را که به دستان پرافتخار جوانان ایرانی محقق می‌شود، روایتگری کنیم.

این استاد علوم ارتباطات با بیان این که امروز در جنگ نفس‌گیر روایت‌ها، پیام‌ها و کارزار دشوار تصویرسازی قرار داریم، افزود: اساس کار ما بر ارتباطات و اطلاعات است، کاری تخصصی و پیچیده که در شرایط حاضر جنبه راهبردی دارد و انتظار این است که جامعه را نسبت به اقدامات دولت و حاکمیت، آگاه و امیدوار کنیم.