لیائی در بازدید از پست استان آذربایجان شرقی تاکید کرد؛

نیاز شبکه پستی به پرورش استعدادهای بالقوه نیروی انسانی

مدیرعامل شرکت ملی پست در بازدید از پست استان آذربایجان شرقی گفت: پرورش استعدادهای بالقوه نیروی انسانی در شبکه پستی امری ضروری است که آینده‌ی روشن و پویایی را برای پست رقم خواهد زد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر نیاز  شبکه پستی به پرورش استعدادهای بالقوه نیروی انسانی

به گزارش خبر شرکت ملی پست؛ محمود لیائی عصر روز ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ از بخش های مختلف ستادی و اجرایی پست استان آذربایجان شرقی بازدید و با کارکنان دیدار و گفتگو کرد.

مدیرعامل شرکت ملی پست با بیان اینکه هوشمند سازی شبکه پستی تنها با توجه به کرامت نیروی انسانی امکان پذیر است بر لزوم توجه بهینه مدیران بر این مهم تاکید کرد.

لیائی با بیان اینکه ارتقای سطح خدمات بیمه ای و تعهدات بیمه تکمیلی در دستور کار است گفت: «به زودی اخبار خوبی از بیمه تکمیلی به همکاران خواهد رسید.

وی در ادامه با اشاره به تلاش در راستای افزایش رضایتمندی شغلی کارکنان شرکت پست به مرتفع شدن مشکل احتساب مدارک تحصیلی اشاره کرد و افزود: «در آینده نزدیک ردیف های سازمانی نیز اصلاح خواهند شد.»

رئیس هیئت مدیره شرکت ملی پست خواستار بهره برداری از ظرفیت های موجود و استفاده از نیروهای فنی و متخصص استان شد.

مدیرعامل شرکت ملی پست در ادامه این بازدید استانی با خانواده مرحوم محمدرضا بصیری همکار تازه درگذشته‌ی پست استان آذربایجان شرقی دیدار و مراتب تسلیت خود و خانواده بزرگ شبکه پستی را اعلام کرد.

لیایی در این دیدار، پایه، اساس و رکن اصلی شبکه پستی کشور را نیروی انسانی دانست و افزود: «حضور نیروهای پر تلاش، جهادی و پویا در شبکه پستی ضامن توفیق این شبکه خدمت گذار بوده و از دست دادن هر یک از این نیروهای ارزشمند و سرمایه های عظیم انسانی، ضایعه بزرگی بر پیکره شبکه پستی کشور است.»