احتمال رفتن انتخابات به دور دوم

رئیس خانه احزاب خراسان رضوی گفت: نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد آقای همتی در حدود یک هفته اخیر با افزایش چشمگیر اقبال مردم مواجه شده است و اگر به همین شکل پیش برود، ممکن است حتی انتخابات به دور دوم نیز کشیده شود.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر احتمال رفتن انتخابات به دور دوم

به گزارش خبرنگاران جامعه گزارش خبر، محمدعلی گندمی در گفت‌وگویی با بیان اینکه تعدادی از نامزدهای جریان اصولگرا در ساعات پایانی منتهی به روز انتخابات، به نفع آقای رئیسی از ادامه رقابت کناره‌گیری خواهند کرد، افزود: طبق نظرسنجی‌های انجام‌شده نیز برخی از نامزدها نتوانسته‌اند بیشتر از یک یا دو درصد آرا را به خود جلب کنند و این نامزدها قطعا در نهایت انصراف خواهند داد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با تاکید بر ضرورت انتخاب گزینه اصلح از سوی مردم عنوان کرد: خوشبختانه مردم ما بسیار هوشمند هستند و کاملا توانایی تشخیص این مسئله را دارند.

گندمی با تاکید بر اهمیت سلامت انتخابات، تصریح کرد: رای دادن یک حق است و مردم می‌توانند از این حق خود استفاده کنند. افزایش زمینه‌های مشارکت مردمی وظیفه مسئولین است و آنان باید طوری رضایت و اعتماد مردم را جلب کنند که مردم راغب به حضور در انتخابات شوند.

رئیس خانه احزاب خراسان رضوی همچنین با انتقاد نسبت به رد صلاحیت‌های صورت گرفته در انتخابات شوراها، گفت: حتی بسیاری اعضای از شوراهای شهر در سایر استان‌ها نیز بیان می‌کردند که شورای پنجم شهر مشهد عملکرد درخشانی داشته است، طبق نظرسنجی‌های انجام‌شده توسط دانشگاه فردوسی نیز ۷۰ درصد مردم مشهد از عملکرد شورای این شهر و شهرداری راضی هستند، اما متاسفانه شاهد بودیم که برخی از بهترین اعضای شورای شهر مشهد رد صلاحیت شدند.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر