یادداشتی به قلم سید علی فروتن

در امتداد رئیسی ، شهید خدمت

راه خدمت به مردم راه خداست، راه کار جهادی برای مردم راه خداست، راه اداره کشور اسلامی راه خداست، راه پیشرفت نظام اسلامی راه خداست.
مقام معظم رهبری
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر در امتداد رئیسی ، شهید خدمت

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، «سید علی فروتن» در یادداشتی به عنوان «در امتداد رئیسی ، شهید خدمت» به خبرگزاری گزارش خبر آورده است؛

راه خدمت به مردم راه خداست، راه کار جهادی برای مردم راه خداست، راه اداره کشور اسلامی راه خداست، راه پیشرفت نظام اسلامی راه خداست. مقام معظم رهبری

این امور به فرمایش مقام معظم رهبری راه خداست که شهید جمهور ما آن را پیشه کرد و خدایی شد، به مردم خدمت کرد تا مردم با تشییع میلیونی پاسخ خدمات اورا بدهند، تا دوست و دشمن لب به اعتراف بگشایند که چقدر خدمت کرد، چقدر با مردم و در خدمت مردم بود و خدا او را عزت و بزرگی داد.

خدمت گزاری صمیمی و مخلص بود، خستگی ناپذیر بود تا جایی که رهبر عظیم الشان فرمودند :(رئیسی عزیز ،خستگی نمی شناخت.) سرباز ولایت بود ، خودش را طلبه ای کوچک می دانست، با کارگران صمیمی بود، شجاعت مثال زدنی داشت بویژه در برخورد با بیگانگان،حامی مظلومان و پشتیبان نهضت مقاومت بود، مایه آبروی مردم کشورش در جهان بود، اخلاق را به سیاست بازگرداندو بسیاری صفات عالی دیگر و در یک کلام رئیسی رئیس جمهوری در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای نیل به تمدن نوین اسلامی بود.

شهید رئیسی در معادلات پیچیده بین المللی، منافع کشور را حفظ کرد، عمق راهبردی کشور را تثبیت کرد و حفره ها و رخنه های اقتصادی و فرهنگی و... را پر کرد. این راه باید ادامه داشته باشد، امتداد پیدا کند و این در گرو انتخاب رئیس جمهوری فعال، پرکار،آگاه و معتقد به مبانی انقلاب است.

کسی که در خدمت به مردم روز و شب نشناسد، دارای تفکرات عالی در راه نظام و اعتلای انقلاب و در امتداد مسیر ولایت فقیه و کاملا مطاع رهبری باشد.

این راه و اخلاق و منش و رفتار عالی سیاسی باید امتداد داشته باشد، این مکتب فکری باید روح حاکم بر دنیای سیاست در کشور ما باشد، راه شهید رئیسی راه خدمت به مردم بود و این راه باید امتدادی به درازای تاریخ داشته باشدو امروز در آستانه انتخابی سرنوشت ساز قرار داریم، تبیین ، روشنگری ، بیان شاخصه های یک رئیس جمهور و ... یک ضرورت است.

خصیصه ((معتقد به مبانی انقلاب)) بودن بارها از سوی مقام معظم رهبری در جاهای مختلف بیان شده است و این همان سیره نظری و عملی حضرت امام است که در اندیشه های بلند رهبری عزیز نقشی پررنگ دارد و این خصیصه از جمله اصلی ترین خصایص یک رئیس جمهور در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. به کسی رای بدهیم که اعتقاد قلبی و عملی به مبانی انقلاب و هندسه انقلاب داشته باشد یعنی به مردم، استقلال و عزت و حاکمیت کشور ،مبارزه با استکبار و زورگویی، مساله فلسطین، معیشت مردم، مستضعفین و رفع فقر به عنوان خطوط اصلی نظام و انقلاب اعتقاد نظری و عملی داشته باشد.

ما باید با دقت نظر، کنکاش و تفکر در برنامه های هرکدام از کاندیداها فردی را برگزینیم که در آینده در امتداد راه شهدای خدمت گام بردارد.

هستند افرادی در بین کاندیداها که دارای چنین نگرش متعالی همراستای با هندسه انقلاب است، مبادا حزبی و جناحی و گروهی انتخاب کنیم.

راه درست راه جهاد برای مردم است نه راه برجام نافرجام، راه درست راه خدمت بی منت به مردم است نه راه مذاکره با کدخدا، راه درست راه عزتمندی مردم است نه راه خواهش ها و سلفی ذلیلانه، راه درست راه مقاومت و شرف و حمایت از مظلوم است نه راه هم پیالگی با کفاربرای به به و چه چه چند روزه دنیا، راه درست راه هماهنگی میدان و دیپلماسی است نه راه قدم زدن با کری و کوری، راه درست راه اخلاق و ادب است نه راه بی سواد خواندن مردم و نگاه از بالا به مردم، راه درست راه راه اندازی کارخانه ها و ایجاد اشتغال و ارتباط نزدیک با کارگر است نه راه دیدار با ماشین ضدگلوله ای با کارگران و...

پس برماست راه شهید رئیسی و راه شهدای خدمت را با انتخابی درست برگزینیم تا این عزت و اقتدار و افتخار و مردم داری امتداد داشته باشد. حماسه بدرقه راه شهید رئیسی و شهدای خدمت بایستی به وسیله مشارکت حداکثری و یک انتخاب آگاهانه تکمیل گردد و این همان مطالبه مقام عظمای ولایت درسخنرانی چهارده خرداد در حرم حضرت امام است. راه رئیسی با انتخاب آگاهانه امتداد خواهد داشت.

پروفایل خبری کسب و کارهای منتخب

بارسانه های گزارش خبر

با رسانه ها

تیم خبری گزارش خبر

گروه حفاظتی پاس

روابط عمومی گروه پاس

تیم تامین حفاظت سازمان ها و اشخاص

سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

برترین شرکت سرمایه گذاری تخصصی معدن و صنایع معدنی

گروه پیشرانان پیشرفت ایران

گروه پیشرانان پیشرفت ایران

بزرگترین پروژه های صنعتی کشور

دبستان پسرانه غیردولتی نهال اندیشه

دبستان نهال اندیشه

آموزش و تربیت علمی و کاربردی دانش آموزان

آهن و فولاد غدیر ایرانیان

آهن و فولاد غدیر ایرانیان

تامین آهن اسفنجی تولیدکنندگان فولاد در کشور

آکادمی تخصصی حسابداری بهشتی

آکادمی تخصصی حسابداری بهشتی

آموزش تخصصی دوره های حسابداری

شرکت تجلی معادن و فلزات

تجلی توسعه معادن و فلزات

نخستین شرکت پروژه محور در بازارسرمایه

رپورتاژ آگهی تریبون

تریبون

انتشار گسترده محتوا در رسانه گزارش خبر

روابط عمومی بانک آینده

روابط عمومی بانک آینده

بانک پیشرو در اقتصاد کشور

گروه سرمایه گذاری غدیر

گروه سرمایه گذاری غدیر

بزرگترین هلدینگ چندرشته ای در بازارسرمایه

سرآمد نوین

سرآمد نوین

پیشرو در نرم افزار های تخصص مالی بورس

وکیل اول

وکیل اول

پروانه وکالت ۲۵۸۰۱ کانون وکلای مرکز

بانک قرض الحسنه مهر ایران

بانک قرض الحسنه مهر ایران

تأمین مالی در چهارچوب تسهیلات قرض الحسنه

صنایع معدنی نوظهور کویر بافق

صنایع معدنی نوظهور کویر بافق

اشتغال‌زایی پایدار، ارزش آفرینی مواد معدنی و تأمین مواد اولیه صنعت فولاد کشور

دانشگاه سئوی ایران

دانشگاه سئوی ایران

مشاوره، آموزش و مدیریت پروژه های سئو در ایران

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

میلاد فرخ پور

میلاد فرخ پور

فعال حوزه انفورماتیک

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

صدیقه طباطبایی

صدیقه طباطبایی

خبرنگار تحلیلی گزارش خبر

مهدی آشتیانی فرد

مهدی آشتیانی فرد

خبرنگار اختصاصی خبرگزاری گزارش خبر

محمد تقی ناصریراد

محمد ناصریراد

فعال رسانه، مستندساز و منتقدِ سینما

وحید حاج سعیدی

وحید حاج سعیدی

فعال رسانه ای در استان گلستان

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها