در بازدید سرزده استاندار فارس از شرکت عمران شهر صدرا مطرح شد:

پبگیری استقرار اداره‌ آموزش و پرورش صدرا تا مسائل آموزشی، بهداشتی و مبارزه با کوه خواری

ایمانیه به صورت سرزده از شرکت عمران و توسعه شهر جدید صدرا بازدید کرد و میزان اقدامات انجام شده برای حل معضلات و مشکلات شهر جدید صدرا را مورد ارزیابی قرار داد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر پبگیری استقرار اداره‌ آموزش و پرورش صدرا تا مسائل آموزشی، بهداشتی و مبارزه با کوه خواری

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، محمد هادی ایمانیه در پایان این بازدید سرزده از اقدامات انجام شده توسط شرکت عمران و توسعه شهر صدرا و شهرداری این شهر تشکر کرد و گفت: اقدامات خوبی انجام شده همچنان تا رسیدن به حل کامل مشکلات در این شهر و آنچه مد نظر است فاصله داریم.

دکتر ایمانیه در ادامه به مسائل مرتبط با حوزه آموزش و پرورش و کمبود مدارس در این شهر اشاره کرد و گفت: لازم است ضمن تسریع در راه اندازی ناحیه آموزش و پرورش شهر صدرا، طی دو هفته آینده با انعقاد تفاهم نامه ای مابین سازمان آموزش و پرورش استان سازمان نوسازی مدارس مجمع خیرین مدرسه ساز شهرداری صدرا و شرکت عمران و توسعه این شهر، عملیات ساخت ۱۷ مدرسه و هنرستان در این شهر آغاز می‌شود.

وی در ادامه به کمبودهای بهداشت و درمان در این شهر نیز اشاره کرد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی شیراز، شهرداری صدرا و شرکت عمران و توسعه برای حل معضلات بهداشت و درمان این شهر تفاهم‌نامه‌ای امضا خواهند کرد؛ طی دو هفته آینده مسائل مرتبط با بهداشت احصاء و برای رفع اعلام می‌گردد. همچنین امیدواریم با افتتاح فاز نخست بیمارستان خاتم الانبیا(ص) این بیمارستان دولتی در مسیر خدمت‌رسانی به مردم شهر شیراز به ویژه شهر صدرا مورد استفاده قرار گیرد.

نماینده عالی دولت در فارس در بخش دیگری از سخنان خود یکی از معضلات و مشکلات اساسی را زمین خواری و کوه‌خواری عنوان کرد و اظهار داشت: قرارگاه مبارزه با کوه‌خواری و زمین خواری، شهرداری صدرا و شرکت عمران اقداماتی در این زمینه انجام داده‌اند اما این اقدامات کافی نیست لذا مقرر شد با همکاری دستگاه‌ها و سازمان‌های مرتبط و استفاده از ابزارهای پیشرفته و به روز و استفاده از پهپاد، محدوده نظارت‌ها توسعه و گسترش یابد.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر