ایمانیه در جریان بازدید از سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه فجر استان فارس:

دعوت به حضور موثر در زمینه حل مشکل ترافیک شهری و خشکسالی

استاندار فارس در جریان بازدید از سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه فجراستان فارس ومرکز الگویی رشد شهید جاویدی، خواستار ورود این سازمان به مسائلی همچون ترافیک شهری و بارورسازی ابرها شد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر دعوت به حضور موثر در زمینه حل مشکل ترافیک شهری و خشکسالی

به گزارش خبرنگاران گروه علم و فناوری گزارش خبر، محمد هادی ایمانیه در جریان بازدید از سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری سپاه فجر استان و مرکز الگویی رشد شهید جاویدی، ضمن در جریان قرار از اقدامات مختلف این مرکز و گفتگو با پژوهشگران بسیجی، گفت: مانند سایر اقداماتی که از روی عقیده، با انگیزه و با هدف انجام می دهید در زمینه علمی و پژوهشی و فناوری نیز با هدف و انگیزه الهی وارد شده اید و این حرکت منجر به رشد و توسعه جمهوری اسلامی ایران می گردد.

استاندار فارس با اشاره بر اینکه باید اقداماتی انجام دهیم تا برخی امکان و تجهیزات در مسیر استفاده صحیح قرارگیرد، اظهار داشت: پیشنهاد تاسیس مرکز رشد در فرهنگسراها ایده خوبی است که با مشارکت شهرداری ها میسر و محقق می شود.

دکتر ایمانیه خطاب به شورا و هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج علمی،پژوهشی وفناوری گفت: در زمینه های مختلف نیازمند همکاری شما هستیم؛ ابتدا نمایشگاه های ارائه توانمندی را برپا کنید.مدیریت استان نیز قطعا به شما کمک خواهد کرد.

وی افزود: در حوزه های مختلف، توانمندی های زیادی وجود دارد و در مقابل نیازمندی هایی هم هست اما از یکدیگر بی خبرند؛ این مرکز در این زمینه جلودار شود و بروز نیازهای مبتنی بر توانمندی ها را اجرایی کند.

نماینده عالی دولت در فارس تصریح کرد: یقینا با تحقق این موضوع زمینه هایی فراهم می شود که شاهد مهاجرت معکوس نخبگان و جوانان خواهیم بود.

وی در بخش دیگر سخنان خود به موضوع زمین خواری اشاره کرد و گفت: زمین خواری همانند تخریب باغات یکی از عمده مشکلات است؛ در این حوزه نیز با استفاده از تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری وارد شوید.

استاندار فارس همچنین به موضوع ترافیک شهر شیراز اشاره کرد و گفت: به عقیده برخی از نخبگان دانشگاهی مشکل ترافیک شهر شیراز با مدیریت قابل حل است؛ از طرفی کمبود نیرو و تجهیزات در نیروی انتظامی نیز محسوس است در این زمینه به شکل هوشمند و نرم افزاری اقدام کنید.

وی در ادامه، به موضوع خشکسالی های اخیر اشاره کرد و از نتایج رضایت بخش بارورسازی ابرها سخن گفت و افزود: بنابر اعلام دستگاه های ذیربط بارورسازی ابرها نتیجه بخش بوده است. برای انجام این اقدام در سال نیازمند فضای فیزیکی و همکاری فرا دستگاهی هستیم؛ در صورتی که با وزارت نیرو در این حوزه نیز مشارکت داشته باشید و در زمینه‌های علمی و فضای فیزیکی همراهی کنید گام موثر و تاثیرگذاری در کاهش خشکسالی برداشته می شود.

در این بازدید سردار بوعلی فرمانده سپاه فجر استان، سرهنگ جاهد جانشین فرمانده سپاه فجر در امور اقشار بسیج، میکائیلی مسئول سازمان بسیج علمی،پژوهشی وفناوری سپاه فجراستان فارس ومرکز الگویی رشد شهید جاویدی و جمعی از مدیران حضور داشتند.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر