استاندار فارس:

ادامه نهضت مقابله با ظلم تا ظهور مهدی موعود (عج)

استاندار فارس با بیان اینکه بسیار جای خرسندی دارد که جوانان و نوجوانان و رویش‌های انقلابمان این‌گونه پررنگ در صحنه حضور دارند، گفت: انسان امیدوار می‌شود که نهضت مقابله با ظلم همچنان تا ظهور مهدی موعود (عج) ادامه خواهد داشت.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر ادامه نهضت مقابله با ظلم تا ظهور مهدی موعود (عج)

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، محمدهادی ایمانیه استاندار فارس امروز در حاشیه تجمع مردم شیراز که به مناسبت حمایت از کودکان غزه و محکوم نمودن جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در حرم مطهر شاه‌چراغ (ع) برگزار شد،عنوان کرد: به سهم خود از مردم استان فارس و شهر شیراز، تقدیر و تشکر می‌کنم که در ماه‌های اخیر برای دومین بار آنچه را که در توان داشتند جهت ابراز انزجار از رژیم کودک‌کش و ضد بشر صهیونیستی به منصه ظهور گذاشتند.

وی با بیان اینکه بسیار جای خرسندی دارد که جوانان و نوجوانان و رویش‌های انقلابمان این‌گونه پررنگ در صحنه حضور دارند، گفت: انسان امیدوار می‌شود که نهضت مقابله با ظلم همچنان تا ظهور مهدی موعود (عج) ادامه خواهد داشت.

استاندار فارس در خصوص اقدامات وحشیانه رژیم صهیونیستی نیز عنوان کرد: جنایات صهیونیستی در این اواخر در حد بی‌سابقه رخ داد و شاید در طول کل تاریخ بشریت این جنایتی که به‌عمد در حال انجام است و به کودکان هم رحم نمی‌کند تا کنون سابقه نداشته، حتی در جنگ‌هایی مثل جنگ جهانی اول و دوم رعایت برخی از قشرها مانند کودکان تا حدودی می‌شد؛ اما متأسفانه صهیونیسم امروز به‌راحتی با کودکان و زنان بی‌گناه مقابله کرده و آنان را به شهادت می‌رساند.

ایمانیه با بیان اینکه آنها به بهانه اینکه در زیر بیمارستان‌ها تونل‌های گروه حماس و فلسطینی‌ها وجود دارد دست به جنایت می‌زنند، اظهار کرد: درحالی‌که تمام جوامع بین‌الملل نیز شهادت دادند که تونلی در زیر بیمارستان‌ها نیست و با اینکه این بهانه را از او گرفتند باز هم به جنایات خود ادامه می‌دهد.

نماینده عالی دولت در فارس در پایان گفت: تجمع مردم شیراز در حرم مطهر احمد بن موسی (ع) نشانه این است که راه این امامزاده جلیل‌القدر که در راه مقابله با ظلم به شهادت رسید ادامه دارد.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر