طرح هادی سه روستای مجموعه چمکور شهرستان قیروکارزین بازنگری می شود

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان قیروکارزین در بازدید میدانی و جلسه بازنگری طرح هادی روستاهای چمکور ، زین آباد و سرچاه دهستان زاخرویه بخش افزر به ارزیابی و بررسی این طرح ها پرداخت.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر طرح هادی سه روستای مجموعه چمکور شهرستان قیروکارزین بازنگری می شود

به گزارش خبرنگاران گروه صنعت و تجارت گزارش خبر، هادی نجفی در این برنامه با برشمردن شرایط بازنگری طرح های هادی اظهار داشت: طرح هادی سند توسعه 10 ساله روستاها است و با گذشت این زمیان و ایجاد شرایط لازم با نظر دستگاههای مسوول این طرح ها بازنگری می شود.

نجفی در ادامه این نشست و بازدید که با حضور مدیر و کارشناسان بنیاد مسکن، مشاور و عامل اجرایی بازنگری چهار طرح، بخشدار و دهیاران روستاها برگزار گردید بر لزوم استفاده از ظرفیت های قانونی برای بازنگری این طرح ها تاکید کرد.

نجفی برخی از شاخص های توسعه روستایی در این شهرستان را برشمرد و افزود: بنیاد مسکن این شهرستان در حوزه عمران روستایی با هزینه کرد 22 میلیارد و 790 میلیون ریال گام هایی موثر در این راستا برداشته است ، این اعتبارات از محل اعتبارات استانی ، ملی و نفت و گاز تامین و پرداخت شده است.

نجفی در ادامه به تشریح اقدامات در حوزه عمران روستایی پرداخت و گفت: زیر سازی و آسفالت و بهسازی روستای اتحاد ، زیر سازی و آسفالت و تک لبه وکانیو و بهسازی روستای شارده ، زیر سازی و آسفالت وبهسازی روستای نهویه ، زیر سازی و بیس و آسفالت و بهسازی روستای باغنو افزر ، بیس و آسفالت روستای قلات ، بیس و آسفالت روستاهای چم کور، سرچاه، زین آباد و زیر سازی روستای نه تن در سال گذشته اجرا شده است.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان قیر و کارزین اضافه کرد: در حوزه بازسازی و مسکن روستایی نیز بنیاد مسکن این شهرستان فعالیت هایی چشمگیر داشت از جمله این فعالیت ها می توان به اعطای تسهیلات مسکن روستایی به 522 نفر با 708 میلیارد ریال تسهیلات بانکی ، صدور پروانه ساختمانی روستایی برای 96 متقاضی ، صدور بیمه منازل روستایی برای 131 متقاضی اشاره کرد.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر